Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     493
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: “Ziemassvētku kauss” volejbolā (0)

23.decembrī 3.vidusskola manēžā norisinājās Jēkabpils Sporta centra, sadarbībā ar SK Jēkabpils lūši, rīkotais „Ziemassvētku kauss 2017”.

Dāmām dalību turnīrā pieteica 5 komandas, trīs no Jēkabpils un pa vienai no Madonas un Preiļiem. Dāmas izspēlēja apļa turnīru, katra komanda ar katru izspēlēja 2 setus.

Vietu sadalījums:
5.vieta – Grigaļa izlaidums 2008 (0 pt.)
4.vieta – Jēkabpils (3 pt.)
3.vieta – Gumaka māsas (4 pt.)
2.vieta – Preiļi (5 pt.)
1.vieta – Madona (8 pt.)

Vīriešiem turnīrā pieteicās 7 komandas, tās tika sadalītas divās apakšgrupās, attiecīgi trīs un četras komandas. A apakšgrupā tika ielozētas Madona, Atašiene, Stokker. Šajā apakšgrupā vietu sadalījums sekojošs : 3.vieta – Stokker, 2.vieta – Madona, 1.vieta – Atašiene. B apakšgrupā tika ielozētas šādas komandas: Nenācām pēc uzvaras, Tatāri, Viadukts, Metriņi. Šajā apakšgrupā 4.vieta – Nenācām pēc uzvaras, 3.vieta – Tatāri, 2.vieta – Metriņi, 1.vieta – Viadukts. Izspēles sistēma paredzēja ka abu apakšgrupu pirmās vietas ieguvējkomandas automātiski nokļūst pusfinālā un gaida pretiniekus. Ceturtdaļfinālā tikās Madona pret Tatāri, kur pārāki bija viesi no Madonas, otrajā ceturdaļfinālā tikās Stokker pret Metriņi, šeit spēle bija sīvāka, bet pusfinālā tika Stokker. Pusfināla pāri sadalījās šādi: Atašiene pret Stokker un Viadukts pret Madonu. Pirmā pāra uzvarētāji bija Atašiene, kas ar rezultātu 2:0 uzvarēja Stokker, savukārt otrajā pusfinālā ar rezultātu 2:1 pārāki bija Madona. Spēlē par 3.vietu Viadukts uzvarēja Stokker, savukārt finālā savu pārākumu nodemonstrēja Atašiene, otrajā vietā atstājot viesus no Madonas.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem tik atzītas dāmu konkurencē Paula Zirģele (Jēkabpils), Kristīne Dzierkale (Gumaka māsas), Jeļena Kozere (Preiļi), no uzvarētājkomandas Madona tika atzītas Ilze Rubule un Karlīna Krīgale. Kungiem par vērtīgākajiem spēlētājiem tika nominēti Edijs Sovetovs (Stokker), Viktors Kudrjašovs (Viadukts), Aleksandrs Šrubs (Madona) un no Atašienes komandas Aigars Pastars un Raimonds Adamovičs.

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste 29.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom