Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     485
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Pensionāriem izsniegtā apliecība braukšanas maksas atlaidei vairs nav jāmaina (0)

Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka tiem pensionāriem, kuri saņēmuši apliecības braukšanas maksas atlaides saņemšanai pilsētas sabiedriskajā transportā, neskatoties uz apliecības derīguma termiņa beigām, tās vairs nav jāmaina.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība Jēkabpilī deklarētajiem iedzīvotājiem, kuri sasnieguši vecuma pensiju( pensionāriem, kuriem ir tiesības uz valsts sociālās apdrošināšanas pensiju), izsniedz apliecības, kas uzrādāmas braucot pilsētas sabiedriskajā transportā, lai saņemtu braukšanas maksas atlaidi. Līdz ar to par vienu braucienu Jēkabpils pilsētas teritorijā pensionāriem, uzrādot apliecību, jāmaksā 24 centi.

Arī 2018. gadā pašvaldība turpinās piešķirt braukšanas maksas atvieglojumus pilsētas maršruta autobusos. Sasniedzot vecuma pensiju, iedzīvotājam jāierodas pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā, jāuzrāda klientu apkalpošanas speciālistam derīgs personu apliecinošs dokuments un jāiesniedz sava fotogrāfija izmērā 3x4 centimetri. Ja persona nevar ierasties personīgi, tad pilnvarotai personai Vienas pieturas aģentūrā jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un pilnvara par tiesībām rīkoties pilnvarotāja vārdā.

Neskaidrību gadījumā Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina sazināties ar Vienas pieturas aģentūru pa tālruni: 65236777 vai ierasties personīgi Brīvības ielā 120.

 

Elīna Serkova,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste 29.12.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom