Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     470
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar Jelgavā dzēsts ugunsgrēks dzīvojamā mājā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.janvāra plkst. 6.30 līdz 4.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēka dzēšanu un piecus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 21.36 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Akadēmijas ielu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka pirmā stāva telpās deg siena un durvis 4m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 22.23.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumu, kur Zemgales ielā Aucē vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Sarmas ielā Jelgavā no ventilācijas lūkas izcēla kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja tikt laukā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 46 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 04.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom