Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     86
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsējiem glābējiem Zemgalē septiņi izsaukumi (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4.janvāra plkst. 6.30 līdz 5.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēka dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums.

Plkst. 21.50 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jelgavas novada Vilces pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies trīsstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka otrā stāva kāpņu telpā deg elektrosadales skapis 1m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotās ēkas evakuējās pieci cilvēki, bet ugunsdzēsēji glābēji evakuēja vēl četrus. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 23.11.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Kandavas novadā un Iecavas novadā 1m2 platībā dūmvadā dega sodrēji, Rīgas ielā Jelgavā dega vieglā automašīna 1m2 platībā, bet Zemeņu ielā Jelgavā divstāvu dzīvojamā mājā dega būvkonstrukcija starp dūmvadu un mūra sienu 2m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 24 izsaukumus –12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 05.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom