Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     466
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Policijas ziņas: Pagājušā gada atskats nelegālo akcīzes preču apkarošanas jomā Čiekurkalna tirgū (0)

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Brasas iecirkņa policisti ir apkopojuši datus par 2017.gadā veikto profilaktisko reidu rezultātiem Čiekurkalnatirgū. Pagājušā gada rezultāti parāda, ka likumsargiem šajā jomā bijusi aktīva cīņa.

Saskaņā ar Valsts policijas noteiktā kārtībā veiktajiem profilaktiskajiem reidiem akcizēto preču aprites apkarošanas jomā iecirkņu nozīmētajās teritorijās, Rīgas reģiona Rīgas Brasas iecirkņa policisti 2017.gadā kopumā sastādījuši 29 administratīvo pārkāpumu protokolus pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa 169. Panta trešās daļas – par akcīzes preču iegādes, realizācijas, uzglabāšanas vai pārvietošanas noteikumu pārkāpšanu, kā arī par citiem šo preču aprites noteikumu pārkāpumiem. Par šādu noziegumu fiziskajām personām piemērojams naudas sods no 70 līdz 700 eiro.

Sastādīti arī 49 administratīvo pārkāpumu protokoli pēc Administratīvo pārkāpumu kodeksa 170. Panta otrās daļas – par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu. Par šo noziegumu fiziskajām personām var piemērot naudassodu no 350 līdz 700 eiro, konfiscējot alkoholiskos dzērienus un to pārvietošanai izmantotos transportlīdzekļus vai bez transportlīdzekļu konfiskācijas.

Šo procesu ietvaros kopumā izņemtas 33029 cigaretes un 450 litri alkohols.

2017.gadā Brasas iecirkņa likumsargi profilaktisko reidu laikā uzsākuši arī četrus kriminālprocesus – vienu par nelikumīgā alkohola glabāšanu un trīs par tā tirgošanu. Šo kriminālprocesu ietvaros tika aizturētas četras personas.

Jāpiemin, ka arī šī gada pirmajā nedēļā Brasas iecirkņa policisti Čiekurkalna tirgū veikuši jau divus reidus. Pirmdienas reida rezultātā izņemti deviņi litri alkohola un aptuveni 300 cigaretes, savukārt 4.janvāra reida laikā izņemti 2,5 litri nelegālā alkohola un uzsākta viena administratīvā lietvedība.

 

#Atkrāpies! Ir pretkrāpšanas kustība, kurā apvienojušās Latvijas valsts pārvaldes iestādes, kas cīnās prêt krāpniecību dažādās jomās un izpausmēs, kā arī Latvijas iedzīvotāji un organizācijas, kas stingri iestājas prêt jebkāda veida krāpšanu. Vairāk informācijas un iespēja iesaistīties kustībā www.atkrapies.lv.

 

 

 

Sagatavoja Samanta Čapkovska
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste 05.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom