Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     323
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Veselība: Aicinājums Jēkabpils pamatskolas 1.līdz 4.klašu audzēkņu vecākiem pieteikt bērnus bezmaksas veselīgas vingrošanas nodarbībām grupā fizioterapeita vadībā! (0)

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) tiek organizēts veselības veicināšanas pasākums “Veselīgas vingrošanas nodarbību cikli bērniem grupās”.

Pasākuma mērķis - popularizēt fizisko aktivitāšu pozitīvo nozīmi vispārējās organisma veselības uzturēšanā un veselības problēmu attīstības novēršanā. Laikā no 2017.līdz 2019.gadam tiks organizēti 3 pasākumi. Katru gadu pasākuma laikā Jēkabpils vispārizglītojošo skolu: Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils 3.vidusskolas un Jēkabpils pamatskolas 1.līdz 4.klašu audzēkņiem tiks nodrošinātas interaktīvas nodarbības par vingrošanas nozīmi katram 1.-4.klašu kolektīvam un tiks organizētas vingrošanas nodarbības grupu nodarbību veidā 2 grupām katrā skolā, lai popularizētu vingrošanas pozitīvo nozīmi un novērstu veselības problēmu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveida paradumu – regulāru fizisko aktivitāšu - nostiprināšanu.

Jēkabpils pamatskolā pasākums tika uzsākts ar izglītojošu interaktīvo nodarbību ciklu katram 1.līdz 4.klašu kolektīvam no 2017.gada 1.līdz 10.novembrim. Pēc šo nodarbību noslēguma tika uzsākta bērnu vingrošana 2 grupām Jēkabpils pamatskolā Rīgas ielā 200 un Rīgas ielā 192, kura noslēdzas šī gada janvāra beigās.

Jēkabpils pamatskolā Rūdolfa Blaumaņa ielā 27 grupu nodarbības tiks uzsāktas šī gada 6.februārī. Tiek komplektētas 2 veselīgas vingrošanas grupas. Nodarbības notiks katru otrdienu, sākot ar 6.februāri, laikā no 7.50 līdz 8.50 pirmajai grupai un laikā no 13.50 līdz 14.50 otrajai grupai. Bērnu skaits grupā – 20. Katrai grupai notiks 10 nodarbības. Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes.

Šobrīd jau ir nokomplektēta otrā vingrošanas grupa (nodarbību laiks 13.50 – 14.50), bet vēl ir iespējams pieteikt bērnus pirmajā grupā – nodarbību laiks – 7.50 – 8.50.

Jūsu bērniem tiek dota iespēja vingrot sertificētas fizioterapeites Aleksandras Krūmiņas vadībā ar pieredzi darbā ar bērniem individuāli un grupās. Izmantojiet šo lielisko iespēju Jums un Jūsu bērniem!

Pieteikšanās pie skolas sociālās pedagoģes Inas Šleseres, tālr.22490069.

Aicinu pieteikt bērnus savlaicīgi. Būsim atbildīgi un domāsim par mūsu bērnu veselību jau šodien!


Žanete Tiltiņa,
Veselības veicināšanas koordinētāja
Jēkabpils pilsētas pašvaldībā


Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem. 17.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom