Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     454
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Apbalvo Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu konkursa uzvarētājus, un akcijas “Izrotā savu egli” dalībniekus (0)

17.janvārī Jēkabpils Tautas nama baltajā zālē notika Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu konkursa uzvarētāju, un akcijas “Izrotā savu egli” dalībnieku apbalvošana.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Andris Rutko, atklājot pasākumu, uzsvēra: ”Liels prieks, ka šogad esam šeit tik kuplā skaitā, un aizvien vairāk ir to iedzīvotāju un uzņēmēju, kuri līdzdarbojas svētku noskaņas radīšanā Jēkabpilī.”

Turpinājumā domes priekšsēdētāja vietnieks A.Rutko pasniedza konkursa uzvarētājiem pateicības un naudas balvas par dalību konkursā.

Naudas balvas par nekustamo īpašumu Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu Jēkabpils pilsētā kategorijā – juridiskas personas saņēma:

Dalīta 1.vieta – SIA “Jēkabpils PMK”, Madonas iela 27, Jēkabpils- 100,00 euro; un Krustpils pamatskola, Madonas iela 48, Jēkabpils- 100,00 euro;

Dalīta 2.vieta – “Latvijas autoceļu uzturētājs” VAS, Jēkabpils ceļu rajona Jēkabpils nodaļa, Brīuvības iela 2, Brodi, Ābeļu pag., Jēkabpils- 75,00 eiro; un ziedu veikals “Sant-Li”, Rīgas iela 128, Jēkabpils- 75,00 eiro

Dalīta 3.vieta – “Lūšu krogs” (SIA “AB izklaide”), A.Pormaļa iela 27, Jēkabpilī- 50,00eiro; un SIA “Marteks Noma” Brīvības iela 2e-1, Jēkabpils- 50,00 eiro

Pateicību par daību konkursā saņēma SIA “Pakavs”- veikals “Viss lauksaimniekam”

Naudas balvas par nekustamo īpašumu Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu Jēkabpils pilsētā kategorijā– fiziskas personas saņēma:

1.vieta - Robežu iela 25, Jēkabpils – 100,00 euro

Dalīta 2.vieta - Raiņa iela 33, Jēkabpils– 75,00 euro; un Zīlānu iela 50, Jēkabpils - 75,00 euro;

Dalīta 3.vieta - Jēkaba iela 125, Jēkabpils – 50,00 euro; Lašu iela 13, Jēkabpils - 50,00 euro;

un Zīlānu iela 15, Jēkabpils - 50,00 euro

Dalīta veicināšanas balva – Daugavas krasta iela 30, Jēkabpils – 37,50 euro; un

 Madonas iela 89, Jēkabpils – 37,50 euro

Pateicības par dalību konkursā pasniegt šādiem privātmāju īpašumiem: Medņu iela 19, Jēkabpils; un Robežu iela 34, Jēkabpils.

Svētku noskaņu pilsētā lieliski papildināja Jēkabpils pilsētas pašvaldības iestādes un uzņēmumi.

Ziemassvētku noformējumu konkursam šogad tika pieteikti 12 svētku rotājumi. Noformējumi tika vērtēti divās kategorijās: fiziskās un juridiskās personas. Kopējais konkursa balvu fonds tika noteikts 925, 00 euro.

Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu konkurss norisinājās no 2017.gada 1.- 30.decembrim. Konkursa pieteikumus vērtēja: komisijas priekšsēdētājs - Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, kā arī konkursa vērtēšanas komisijas locekļi: Kristīne Ozola, Kaspars Ģirģens, Sanda Mālniece, Inese Zone un Justīne Iie.

Jēkabpils pilsētas pašvaldība un Jēkabpils pilsētas domes deputāts Kaspars Ģirģens šogad aicināja Jēkabpils pilsētas uzņēmējus iesaistīties arī jaunā projektā “Izrotā savu egli”, kas Jēkabpilī norisinājās no 2017. gada 15. decembra līdz 2018. gada 15. janvārim. Projekta ietvaros ikvienam Jēkabpils uzņēmumam tika dota iespēja, izrotāt kādu no Jēkabpils pilsētas eglēm, un radīt svētku sajūtu pilsētā.

Jēkabpils pilsētas domes deputāts Kaspars Ģirģens pasākumā teica lielu paldies visiem interesentiem un dalībniekiem, kā arī uzsvēra, ka atsaucība bijusi ļoti liela ne tikai no uzņēmējiem, bet arī no kolektīviem un privātpersonām.

Par piedalīšanos konkursā “Izrotā savu egli”, pateicības saņēma veikala “Beta” kolektīvs, NVO resursu centrs, Jēkabpils pamatskola, Jēkabpils Mākslas skola, Bērnudārzs "Zvaniņš", Deju kolektīvi "Kreicburga" un “Pastalnieki”, SIA “Marteks Noma”, SIA “Erbauer group”, SIA “Jēkabpils pakalpojumi”, AS “Ramirent Baltic”, SIA “Jēkabpils PMK”, SIA “Ošukalns”, SIA “Sedumi”, SIA “Sēldedze”, SIA “Krustpils ceļavējš”, SIA “Sant-Li”, un Larisa Drucuna.

 

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
sabiedrisko attiecību nodaļa 19.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom