Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     323
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

Veterānu sports

Normunds Ivzāns, kas pārstāv Jēkabpils sporta centra komandu soļošanā, Baltkrievijas atklātajā ziemas čempionātā veterāniem, kas 20.janvārī norisinājās Minskā, 3km soļošanas distanci veica 12,35 min, uzvarot kā grupā, tā arī pēc koeficienta un uzstādot arī sacensību augstvērtīgāko rezultātu.

 

Volejbols

Latvijas Nacionālās līgas 2.divīzijā volejbolā kārtējo spēli aizvadīja Jēkabpils juniori, kas ar rezultātu 3:1 uzvarēja Madonas komandu.
Nākamo spēli “Jēkabpils juniori” aizvadīs 28.janvārī plkst. 13:00 Jēkabpils 2.vidusskolā ar RVS. Nāc un atbalsti mūsu sportistus!

Telpu futbols

8.kārtas spēli Latvijas telpu futbola 1.līgā aizvadīja “Jēkabpils lūši”, kam šoreiz neizšķirts rezultāts – 6:6 spēlē pret Rēzeknes FA/BJSS. Jēkabpiliešu labā vārtus guva MaksimsPotlovs (2), Aigars Liņģis, Oskars Zeps(2), Jevgēnijs Simonovs. Šobrīd Austrumu konferences komandu konkurencē “Jēkabpils lūšiem” kopvērtējumā 3.vieta.
Nākošo spēli jēkabpilieši aizvadīs 27.janvārī pret FK “Limbaži”.

 

Florbols

Jēkabpils florbola komanda aizvadīja mājas spēli pret komandu “Pēdu nav”, kurā jēkabpilieši ar rezultātu 5:14 piekāpās viesiem.
Nākošā spēle Latvijas čempionātā florbolā vīriešiem 2. līgas ietvaros jēkabpiliešiem – Valkā, 26.janvārī.

 

Jēkabpils lūši līdz astoņām uzvarām pagarina panākumu sēriju

Nedēļas nogalē “Credit24” meistarlīgā volejbolā panākumu sēriju līdz astoņām uzvarām pagarinājuši “Jēkabpils lūši”. Septīto panākumu pēc kārtas lūši svinēja sestdien, kad viesos ar 3:1 (17, 15, -18, 19) apspēlēja “RaseiniaiNorvelita”, bet svētdien Šauļos pārspēja arī otru Lietuvas komandu “EMI SM Dubysa” - 3:1 (-15, 17, 19, 19), svinot astoto panākumu pēc kārtas. Rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Armands Āboliņš, 16 punkti Ērikam Voroņko, 13 – Rihardam Puķītim un pa 11 – Zigurdam Adamovičam un Vladislavam Blumbergam. Uzvaru sēriju “Jēkabpils lūšiem” būs iespēja pagarināt sestdien, kad jēkabpilieši uzņems līgas līderi “Saaremaa VK”.

 

Sagatavoja Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste 23.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom