Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     303
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sports: Čempionāts audzis meistarībā (0)

Nedēļas nogalē risinājās 46. Jēkabpils atklātais čempionāts galda tenisā, kurā piedalījās rekordliels spēlētāju skaits – 82 no dažādām Latvijas pilsētām, novadiem un sporta klubiem.

Šis čempionāts teju pusgadsimta garumā ir bijis spēlētprieka rosinātājs, meistarības un sadraudzības stiprinātājs. Tā ietvaros izauguši prasmīgi spēlētāji, kuri šobrīd ieņem augstas vietas Latvijas tenisistu reitingā. Plašā pārstāvniecības ģeogrāfija ir veicinājusi Jēkabpils atpazīstamību republikā. Ja dalībnieki ar nepacietību gaida šīs sacensības, tad tas nozīmē, ka tās iekarojušas stabilu vietu galda tenisa kalendārā un ir nepieciešamas ikvienam spēlētājam. Tas nozīmē, ka jēkabpilieši grib, var un prot noorganizēt plaša mēroga sacensības. Arī kaimiņi lietuvieši ir iecienījuši šo čempionātu. Tas sniedz gandarījumu organizatoriem un liek censties to sarīkot arvien labāk. Par čempionāta lielo popularitāti valstī liecina fakts, ka šogad dalībnieku vidū bija spēlētāji, kuri ir reitinga pirmajā desmitniekā. Augstā meistarība veicināja spraigu, skaistu spēļu norisi un vairoja veselīgu konkurenci.

Duelējoties apakšgrupās un finālspēlēs, objektīvi izkristalizējās katra dalībnieka šī brīža spēles prasme. Par 2018. gada pilsētas čempionu pirmo reizi kļuva rīdzinieks Igors Sidorovs no galda tenisa kluba "Baltais”, tādējādi apliecinot, ka ne velti reitingā ieņem 3. vietu. Sīvu pretestību viņam izrādīja Reinis Kasparāns no Salaspils, izcīnot 2. vietu. 3. vietu ieguva pieredzējušai Jānis Cīrulis no galda tenisa kluba "Namejs” (Rīga). Tā saucamajā olimpiskajā sešiniekā vēl iekļuva Gints Eihmans (Salaspils), jēkabpilietis Uldis Dzirkalis un Andrejs Čemirtāns (Rīga).

Sieviešu konkurencē čempiones titulu ieguva lietuviete Sniegina Lapinske (Utena), gāžot no troņa 12-kārtējo Jēkabpils čempioni Aldonu Homiču. 3. vietu godam nopelnīja talantīgā, perspektīvā Valērija Naumova no Jēkabpils. Čempionāta gala rezultāti apliecināja, ka apritē ienākuši jauni, daudzsološi spēlētāji, veicinot galda tenisa izaugsmi Latvijā.

Lielu pateicību izsaku Jēkabpils sporta centram, sporta namam, Latvijas Galda tenisa federācijai, kafejnīcai "Oāze”, laikrakstam "Brīvā Daugava” un Jānim Lācim par ieguldījumu čempionāta sagatavošanā un raitā norisē.

 

Uz tikšanos 42. Lieldienu turnīrā 24. martā!

 

Māris Jaudzems 23.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom