Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     442
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: In memoriam (0)

In memoriam
Viktors Savins
(10.04.1951.- 20.01.2018.)

Šodien Daugava gar Tavām mājām tāda rāma, škiet, aizturējusi elpu. Pilna salauzta ledus. Mūsu salauztā prieka, kas nu ir pārvērties skumjās. Mēs stāvam krastā, raugāmies tālumā un klusējam. Un domās sūtām Tev ardievas. Jo 20. janvāra diena Tevi paņēma sev līdzi uz neatgriešanos. Sagrāba ledus aukstajās rokās un vairs neatdeva.

Viktors Savins piedzima 1951. gada 10. aprīlī Jaunpiebalgā. 1958. gadā uzsāka skolas gaitas Cēsu 1. vidusskolā, pēc tam studēja Rīgas Politehniskajā institūtā, iegūstot inženiera- matemātiķa profesiju. 1977. gadā Viktors uzsāka darbu Valsts statistikas Jēkabpils zonālajā skaitļošanas centrā par inženieri programmētāju, pēc tam par programmēšanas biroja vadītāju un ekspluatācijas nodaļas vadītāju. 1992. gadā Viktors uzsāka darba gaitas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldē kā Jēkabpils rajona nodaļas vadītājs. Līdzekus darbam viņš iesaistījās arī politiskajā dzīvē: no 1991.līdz 1994. gadam Viktors bija Jēkabpils rajona padomes deputāts, no 1994. līdz 1998. gadam darbojās Jēkabpils pilsētas domē, bija Dzīvokļu komisijas loceklis. Viņš augstu vērtēja izglītības nozīmi, tādēļ 2000. gadā Latvijas Policijas akadēmijā saņēma vēl vienu diplomu, iegūstot jurista kvalifikāciju. Viktora pēdējā darba vieta bija Jēkabpils pilsētas domē. No 2005. līdz 2009. gadam Viktors Savins bija Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks un pašvaldības iepirkumu komisijas priekšsēdētājs, pēc tam - Iepirkumu nodaļas vadītājs. 2017. gadā Viktors aizgāja no darba pašvaldībā.

Darba pienākumus Viktors pildīja ar augstu atbildības sajūtu, pedantismu, spēja pieņemt konstruktīvus lēmumus. Nenovērtējamu ieguldījumu devis Iepirkumu nodaļas izveidē un attīstībā. Tieši Viktors izveidoja iepirkumu sistēmu pašvaldībā, kaut gan tajā laikā šī joma bija jauna, neizzināta. Ik katru- kolēģi, padoto, apmeklētāju - vispirms viņš vērtēja kā cilvēku, nepievēršot vērību amata nozīmīgumam. Kolēģi zināja, ka ar viņu var droši strādāt plecu pie pleca un paļauties, jo Viktors vienmēr turēja doto vārdu. Par ieguldījumu Jēkabpils pilsētas pašvaldībā Viktors Savins 2016. gadā saņēma Goda rakstu.

Viktoram dziļi sirdī bija Latvija. Kā aktīvs Tautas frontes biedrs viņš bija klāt visos Latvijai svarīgajos notikumos, gan barikādēs. Arī darbošanās politikā bija turpinājums mīlestībai pret savu Latviju. Vēlmē to veidot un sargāt. Un ieguldīt tajā savas labākās domas un darbu. Tieši šādi varēja gūt pārliecību, ka tiek darīts labākais savas valsts labā.

Visam pāri Viktora dzīves pamats un lielā mīlestība bija kuplā ģimene...sieva, divi dēli un meita, kā arī mazbērnu pulciņš un rūpes par mammu. Par ģimeni viņš vienmēr runāja ar ļoti īpašu siltumu un mīlestību. Likās, ka viņa sirds un rūpes ir kā drošs pavēnis, kur visai ģimenei  gūt mieru. Savu sirdsmieru Viktors guva, kalpojot Dievam Jēkabpils Svētā Miķeļa evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Mums prātā un sirdī Viktors paliks kā sirsnīgs, taisnīgs, dzīvespriecīgs, enerģisks, iejūtīgs, uzticams cilvēks un kolēģis. Mēs esam pateicīgi par to laiku, kas mums tika dots kopā ar Viktoru.

Un cik neticami, bet, domājot par Tevi, mūsu atmiņās skan Tavi smiekli, dzīvo Tavi labie vārdi, Tavs miers un labsirdīgais humors. Bet Tu...

“Ņem mūsu mīlestību, lai Tev nesalst, ņem siltus vārdus aukstā ceļā līdz.”
(O. Vācietis)

Atvadīšanās no Viktora Savina notiks trešdien, 24. janvārī plkst.13.00  Jēkabpils Svētā Miķeļa evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Viktora Savina piederīgajiem, viņu mūžības ceļā pavadot.


Jēkabpils pilsētas pašvaldība 24.01.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom