Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     461
             Vakar:      477
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sports: Notiks sacensības svara stieņa spiešanā guļus iesācējiem (0)

 

Jauna sezona – jaunas idejas! Tā kā pauerliftings arvien vairāk ieinteresē dažāda vecuma sporta cienītājus, tad pirmo reizi tiek rīkotas sacensības iesācējiem.

Tās būs Jēkabpils kluba “Impulss” sacensības spiešanā guļus iesācējiem. Sacensības notiks 3. februārī, Jēkabpilī, Brīvības iela 131,  Impulss fitness telpās. Dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 8.00 līdz 9.30 notiks dalībnieku svēršanās, no pulksten 9.30 līdz 10.00 – tiesnešu sanāksme, savukārt pulksten 10.00 – sacensību sākums.

Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 2. februārim, zvanot pa tālruni 27097807 un informējot dalībnieku skaitu, svara un vecuma kategoriju.Gaidīti arī līdzjutēji, pauerliftinga cienītāji un visi tie, kas vēlas dienu pavadīt sportiskā garā un noskaņā!

Sacensību mērķis ir svaru stieņa spiešanas guļus popularizēšana Latvijā, veselīga dzīvesveida popularizēšana Jēkabpils novadā un visā Latvijā, jaunu interesentu piesaiste federācijas rīkotajām sporta aktivitātēm, kā arī iesācēju sagatavošana Latvijas čempionātiem un Kausa posmiem. Sacensībās piedalās tikai iesācēji un tie dalībnieki, kuri 2017.gadā nav piedalījušies Latvijas Pauerliftinga Federācijas Latvijas čempionātos vai Latvijas Kausa izcīņas posmos.

Sacensības norisināsies šādas vecuma/dzimuma grupās un svara kategorijās: jaunieši (U18) sacentīsies:  -66; -74; -83; 83+ kg kategorijās, juniori (U23) sacentīsies: -74; -83; -93; 93+ kg kategorijās, apvienotā grupa OPEN vīrieši un SENIORI sacentīsies:  -83; -93; -105; 105+ kg kategorijās, sievietes sacentīsies: -52; -57; -63; 63+; kg kategorijās. Komandu vērtējumā tiks ņemti vērā 9 labākie rezultāti no jebkura vecuma vai dzimuma grupas, jebkurā svara kategorijā.

Sacensības organizē SIA “Stiprs un Vesels” struktūrvienība Impulss Fitness  sadarbībā ar Jēkabpils Sporta centru un Latvijas Pauerliftinga Federāciju.

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste 02.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom