Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     601
             Vakar:      512
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: BK “Jēkabpils” komandā atgriežas Roberts Stumbris (0)

BK “Jēkabpils” sastāvam pievienojas viens no pagājušas sezonas komandas līderiem – Roberts Stumbris. Iespējams, ka basketbolista pirmais atgriešanās mačs varētu būt jau spēlē pret BK “Ogre”, kas sestdien, 3. februārī “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ietvaros risināsies Ogres 1. vidusskolas sporta zālē.

Aizvadītajā sezonā Stumbris bija rezultatīvākais spēlētājs “lūšu” rindās – LBL viņš vidēji katrā spēlē iemeta 14,5 punktus un izcīnīja 5,8 atlēkušās bumbas, kamēr “Triobet” Baltijas Basketbola līgā viņa rēķinā bija 13,0 punkti un 6,4 atlēkušās bumbas.

Šo sezonu Saldū dzimušais 24 gadus vecais un 200 cm garais uzbrucējs uzsāka Lietuvas “Nevežis” komandā. Diemžēl pašā sezonas ieskaņā basketbolists guva traumu, kas liedza viņam turpināt palīdzēt komandai. Līdz tam Stumbris “Nevežis” sastāvā FIBA Eiropas kausā katrā cīņā bija iekrājis vidēji 7,5 punktus, piecas atlēkušās bumbas un 2,5 rezultatīvas piespēles, bet Lietuvas čempionātā paspējis piedalīties vienā spēlē. Pēc atveseļošanās Stumbris aizvadīja vairākas spēles Ķēdaiņu kluba sastāvā, bet februāra sākumā atgriezās Jēkabpilī.

 ““Nevežis” komandu pametu, jo klubs nepildīja līguma nosacījumus. Bet atgriežoties Jēkabpilī, jūtos super! Vēlos pārsniegt to robežu, ko pagājušajā sezona neizdevās pārsniegt – uzvarēt pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā un cīnīties tālāk. Es ar katru spēli būšu tikai labāks un palīdzēšu komandai, cik vien man būs iekšā!” pozitīvā un apņēmības pilnā noskaņojumā savu atgriešanos komentē Stumbris.

Roberts Stumbris spēlēt LBL sāka 2011. gadā toreizējā “Liepājas Lauvu” komandā, pēc tam pa divām sezonām pavadīja “Jūrmala/Fēnikss” un Igaunijas “Tarvas” komandās, vienu sezonu aizstāvēja BK “Jēkabpils” krāsas un 2017./2018. sezonas pirmo pusi bija jau minētā Ķēdaiņu “Nevežis” kluba sastāvā.

 

Basketbola klubu „Jēkabpils” atbalsta: Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA „LDz Cargo”, SIA „Pata”, SIA „Jēkabpils PMK”, AS „LNK Industries”, SIA „Mikor”, SIA „Pilna Servisa Līzings”, SIA „Astarte Nafta”, „Joma”, “AJSK”.

 

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils”
sabiedriskās attiecības 02.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom