Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     442
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Uzņēmums skaidro situāciju par šķeldas kvalitāti (0)

SIA " Jēkabpils siltums", ņemot vērā plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par šķeldas kvalitāti, iedzīvotājiem skaidro esošo situāciju. 

Šajā ziemā ikviens ir saskāries ar sarežģītajiem laika apstākļiem. Ja Latvijas upēs ūdens pakāpies sasniedzot pēdējo gadu augstākās atzīmes, tad jebkurš var iedomāties, kāda situācija ir mežos un ar kādām grūtībām saskaras mežistrādē strādājošie. Ja atceramies, jau pērnā gada decembrī Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs izsludināja katastrofālo situāciju mežistrādē. Līdzīga situācija pēdējo gadu laikā Latvijā nav bijusi un problēmas skar daudzus, kuru darbības joma saistīta ar mežu nozari.

SIA " Jēkabpils siltums" valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Karpenko: "Jēkabpils siltums" pagājušajā gadā noslēdza līgumus par šķeldas piegādēm un neraugoties uz ilgstošo nokrišņu radīto sarežģīto situāciju, piegādātāji līdz šim ir nodrošinājuši šķeldu siltumenerģijas ražošanai. Kaut arī šķeldas kvalitāte dažbrīd dēļ iepriekšminētās ārkārtas situācijas mežistrādē nav tik laba kā citus gadus, tomēr mūsu uzņēmums spēj nodrošināt siltumenerģiju pietiekošā apjomā un kvalitātē. Šķeldas kvalitāti atsevišķos gadījumos ietekmē palielināts smilšu daudzums, tīrās škeldas paliek arvien mazāk un tā ir dārgāka, bet atkārtošu vēlreiz, ka uzņēmums veiksmīgi ticis galā ar grūtībām un nodrošina siltumenerģijas pakalpojumu. Piebildīšu, ka šķeldas cena par berkubu ir aptuveni13-14 eiro robežās, kas salīdzinoši ir lētāk, nekā piemēram, Jūrmalā vai Rīgā, kur šķelda berkubā maksā no 15-17 eiro. Vēlos uzsvērt, ka neraugoties uz visām grūtībām, kas ir bijušas šajā sezonā, patērētājiem siltumenerģijas pakalpojuma cena paliek nemainīga.”

 

A.Sleže
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste 02.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom