Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     387
             Vakar:      717
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Jēkabpilī, Ķieģeļu ielā, dega pastkastītes (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 2.februāra plkst. 6.30 līdz 5.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 17 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kurosRaiņa ielā Jelgavā degavieglā automašīna 1m2platībā, Dzirnavu ielā Jelgavā dega atkritumi metāla konteinerā 3m2 platībā, Ozolnieku novada Cenu pagastā divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega sadzīves mantas 1m2 platībā, bet Zaļā ielā Bauskā un Ķieģeļu ielā Jēkabpilī dega pastkastītes.

Aizvadītajā nedēļas nogalē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Aknīstē, kur pārkurinātas plīts dēļ bija pārkarsušas apkures ierīces konstrukcijas, Tukumā un Elejā ēku dūmvados dega sodrēji, bet Jelgavā ugunsdzēsēji glābēji nocēla no koka kaķi, kurš saviem spēkiem nespēja nokļūt lejā.

Visā Latvijā aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD saņēma 108 izsaukumus – 28 uz ugunsgrēku dzēšanu, 60 uz glābšanas darbiem, bet 20 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 05.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom