Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     386
             Vakar:      717
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Valstī: Uzsākts kriminālprocess par noziedzīgu nodarījumu sociālās aprūpes centra „Rīga” filiālē „Rīga” (0)

Labklājības ministrija (LM) informē, ka ir uzsākts kriminālprocess par Krimināllikuma 171.panta pirmajā daļā paredzēto noziedzīgo nodarījumu par iespējamo aizbildņa tiesību ļaunprātīgu izmantošanu valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) „Rīga” filiālē „Rīga”.

Jau iepriekš ziņojām, ka Labklājības ministrija rosinātajā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) un biedrības "Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi" veiktajā pārbaudē VSAC "Rīga" filiālē "Rīga" konstatēts, ka netiek nodrošināta bērnu pienācīga aprūpe.

Labklājības ministrs Jānis Reirs parakstījis rīkojumu par VSAC "Rīga" filiāles "Rīga" vadītājas Marijas Ziņinas atbrīvošanu no amata. Savukārt pret VSAC „Rīga” direktori Inesi Pauderi ierosinātas jau trīs disciplinārlietas: divās no tām izteikts rājiens, trešajā lēmums tiks pieņemts tuvākajā laikā. Gan Ziņiņa, gan Paudere ir iesniegušas tiesā prasības, kurā lūdz atcelt ministrijas rīkojumus.

Pēc labklājības ministra Jāņa Reira vārdiem, VBTAI vērsies policijā, lai izvērtētu, vai nav pārkāptas aizbildnības tiesības vai pilnvaras uz bērnu. "Iestādes vadītājs ir aizbildis bērnam, un viņam par bērnu jārūpējas tādā pašā līmenī kā vecākam," uzsvēra ministrs.

 

 

Informāciju sagatavoja
Egils Zariņš, Labklājības ministrijas
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālists  05.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom