Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     64
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
Policijas ziņas: Valsts policija aizturējusi krāpnieku, kurš saņēma samaksu par nesniegtiem arhitektūras pakalpojumiem (0)

Nedēļas nogalē Valsts policija aizturēja vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par vismaz divu personu apkrāpšanu. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētais ir piedāvājis arhitektūras pakalpojumus, saņēmis priekšapmaksu, taču solītos darbus nav veicis.

Likumsargiem ir aizdomas, ka aizturētais varētu būt apkrāpis arī citus iedzīvotājus, tāpēc tiek aicināti atsaukties visi cietušie, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai 67070837.

2016. un 2017. gadā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirknī bija saņemta informācija par diviem analoģiskiem krāpšanas gadījumiem. Policijā bija vērsušies divi vecāka gadagājuma cilvēki, kuri ziņoja, ka kļuvuši par krāpšanas upuriem. Proti, cietušie bija atsaukušies uz kādu interneta portālā ievietotu sludinājumu, kurā kāds vīrietis piedāvāja arhitektūras pakalpojumus personām, kuras plāno veikt remontu un telpu pārplānošanu.

Personas, cerot saņemt solītos pakalpojumus, tikās ar sludinājuma ievietotāju, vienojās par tāmi un veica priekšapmaksu.

Saņēmis naudu, vīrietis pazuda un vairs nebija sazvanāms. Kopumā abos gadījumos cietušajiem tika nodarīts zaudējums, kas lēšams aptuveni 2000 eiro apmērā.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Kurzemes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti noskaidroja, ka abos gadījumos noziegumu izdarījis viens un tas pats vīrietis, kurš bija norādījis savu īsto vārdu. Aizdomās turētais ilgu laiku slēpās no policijas un viņa atrašanās vieta nebija zināma. 

Iegūstot informāciju par vīrieša atrašanās vietu, vakar, 4. februārī, likumsargi Rīgā, Imantā, viņu aizturēja.

Aizturētais ir dzimis 1979. gadā un jau iepriekš ir sodīts par mantisku noziegumu.

Saistībā ar notikušo šobrīd uzsākti divi kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 177. panta pirmās daļas – par krāpšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Likumsargiem ir aizdomas, ka aizturētais vīrietis šādā pašā veidā varētu būt apkrāpis arī citus cilvēkus. Tāpēc Valsts policija aicina atsaukties ikvienu, kas varētu būt cietis no šī vīrieša noziedzīgajām darbībām. Informēt policiju iespējams pa tālruņa numuru 110 vai 67070837.

 

Sagatavoja Gita Gžibovska
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste 05.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom