Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     387
             Vakar:      717
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Aizvadītajā nedēļas nogalē Zemgales ugunsdzēsēji glābēji devās uz 13 izsaukumiem. Viesītē un Jēkabpilī ēku dūmvados dega sodrēji (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 9.februāra plkst. 6.30 līdz 12.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma13 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, astoņus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Sestdien plkst.20.13 VUGD saņēma izsaukumu uz Kokneses novada Kokneses pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies saimniecības ēkā. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg guļbūve ar dakstiņu jumtu 80m2 platībā. Nosargājot blakus esošo ēku, plkst. 6.24 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Palīdzības ielā Jelgavā dega pārvietojama konteiners 2m2platībā, Ozolnieku novada Salgales pagastā dega vieglā automašīna 0,01m2 platībā, bet Pasta ielā Jelgavā konteinerā dega atkritumi 1m2 platībā.

Aizvadītajā nedēļas nogalē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Bauskas novada Codes pagastā, Viesītē, divos gadījumos Tukumā, kā arī Jēkabpilī, kur ēku dūmvados dega sodrēji.

Visā Latvijā aizvadītajās trīs diennaktīs VUGD saņēma 107 izsaukumus – 35 uz ugunsgrēku dzēšanu, 46 uz glābšanas darbiem, bet 26 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 12.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom