Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     402
             Vakar:      717
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Dome veic grozījumus pašvaldības struktūrvienībās (0)

8. februārī Jēkabpils pilsētas domes deputāti pieņēma vairākus lēmumus, uz kuru pamata tiks veiktas strukturālas izmaiņas iestādē “Jēkabpils pilsētas pašvaldība”.

Turpmāk Jēkabpils pilsētas pašvaldībā tiek noteiktas šādas struktūrvienības: Jēkabpils pilsētas pašvaldības policija, Jēkabpils pilsētas būvvalde, Juridiskais departaments, kura sastāvā ir: Juridiskā nodaļa, Iepirkumu nodaļa; Finanšu departaments, kura sastāvā ir: Finanšu ekonomikas nodaļa, Grāmatvedības nodaļa; Atbalsta departaments, kura sastāvā ir: Informācijas tehnoloģiju nodaļa, Vienas pieturas aģentūra, Sabiedrisko attiecību nodaļa; Pilsētvides departaments, kura sastāvā ir: Būvniecības nodaļa, Attīstības un investīciju nodaļa, Teritorijas plānošanas nodaļa; Īpašumu apsaimniekošanas departaments, kura sastāvā ir: Pašvaldības īpašumu nodaļa, Komunālās saimniecības nodaļa; Dzimtsarakstu nodaļa, Personāla nodaļa. Izpilddirektoram tiešā pakļautībā ir civilās aizsardzības inženieris un vadītāja padomnieks. Pievienojot Izglītības nodaļu un Iekļaujošo izglītības atbalsta centru Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centram, tiek izveidota Jēkabpils Izglītības pārvalde.

Papildus tiek izveidotas četras Jaunāko kārtībnieku amata vietas, kas nodrošinās diennakts dežūru un pilsētas video novērošanu. Tādējādi operatīvi varēs reaģēt uz sabiedriskās kārtības pārkāpumiem.

Centrālajā administrācijā pirms reorganizācijas bija 136 amata vietas. Pēc reorganizācijas paliks 114. Amata vietu skaits tiek samazināts par 16,17%, no kurām 8,08% tiek samazināti un 8,09% tiek pārdalīti uz nozaru iestādēm – Izglītības pārvaldi un Jēkabpils pilsētas pašvaldības aģentūru “Jēkabpils vēstures muzejs”, kas turpmāk veiks arī Tūrisma informācijas centra uzdevumus.

Centrālās administrācijas pārvaldes struktūras reorganizācijas priekšlikumu izstrādei, pašvaldība 2017. gadā noslēdza līgumu ar SIA “Heiro” par personāla vadības pakalpojumiem, kas ietvēra šādus pamatuzdevumus:  centrālās administrācijas struktūras, amata pienākumu, funkciju atbilstības un efektivitātes izpēti un analīzi, interviju ar darbiniekiem vadīšanu, kā arī iekšējā servisa anketas sagatavošanu un iekšējā servisa analīzes veikšanu.

 

Attēlā - struktūras shēma.

 

Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa 12.02.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom