Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     235
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Veselība: Slaveni ārsti Saldū organizē īpašu labdarības akciju (0)

Latvijas traumatologi Kaspars Ūdris, Dmitrijs Kirējevs un Aldis Šperliņš no 2018. gada 21. marta līdz 23. martam Saldū organizē pēc skaita jau trešo labdarības akciju “Dzīvo vesels!”, kuras ietvaros iedzīvotājiem, kam nav iespējas samaksāt par medicīnas pakalpojumiem, tiks sniegtas visas nepieciešamās konsultācijas un operatīvā palīdzība. Akcijas autors un organizators ir viens no Latvijas vadošajiem locītavu mazinvazīvās endoskopiskās ķirurģijas speciālistiem Kaspars Ūdris.

Pēc mediķu domām, neaizsargātākās Latvijas iedzīvotāju grupas izjūt nepieciešamību pēc šādām akcijām. To apliecina arī pagājušā gada statistika – 2017. gadā Saldus medicīnas centrā un pansionātos “Atpūtas” Remtē, un “Ābeles” Lutriņos, trīs dienu laikā tika konsultēti 226 pacienti, veiktas 14 blokādes, 12 operācijas un 12 ultrasonoskopijas izmeklējumi. 

Arī šajā gadā speciālisti (traumatologi-ortopēdi, podologi, oftalmologi un citi mediķi) dosies uz pansionātiem un sniegs palīdzību vientuļajiem Saldus pensionāriem, politiski represētām personām un invalīdiem. Pacientiem būs pieejami Centrālās laboratorijas un kompānijas OC VISION nodrošinātieredzes diagnostikas pakalpojumi.

“Gūtā pieredze ļauj cerēt, ka šoreiz izdosies palīdzēt vēl efektīvāk,” teica Saldus medicīnas centra valdes priekšsēdētājs Ingemārs Harmsens, piebilstot, ka šajā gadā pacientu pieraksts bija pilnībā aizpildīts jau sešas stundas pēc tālruņa līnijas atklāšanas. Harmsens precizēja, ka akcijas ietvaros speciālisti veiks maksimāli iespējamo konsultāciju daudzumu, pieņemot pa 30 pacientiem dienā.

Paziņots, ka šajā gadā akcijā piedalīsies arī viens no slavenākajiem Lietuvas ārstiem – daktera Ūdra skolotājs Viktors Jermolajevs. Ja arī vēl citi speciālisti vēlas pievienoties akcijai, tad elektroniskos pieteikumus dr. Ūdris izskatīs pats personīgi.

Akcija notiks ar aktīvu Saldus un Brocēnu pašvaldības materiālo atbalstu, kā arī ar Saldus medicīnas centra atbalsta fonda piedalīšanos.

 

E-pasts pieteikumiem dalībai akcijā (mediķiem):udris.kaspars@gmail.com


Papildu informācija par ziedošanas iespējām: Ingemārs Harmsens, SIA “Saldus medicīnas centrs”, tālrunis: 63881053 vai elektroniskais pasts: slimnica@saldus.lv.

 

Rekvizīti ziedojumiem:

Nodibinājums “Saldus medicīnas centra atbalsta fonds”

Reģistrācijas nr. 40008258946

Banka: SEB banka

Konta Nr.: LV04UNLA0050024609582

Maksājuma mērķis: akcija “Dzīvo vesels!”

 

 

 

Informāciju sagatavoja
Irēna Drozdova
Mārketinga aģentūra PRLINIJA 16.03.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom