Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     308
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Noslēdzies Jēkabpils pilsētas 7.zinātniski pētniecisko darbu konkurss (0)

Otrdien, 13. martā, notika Jēkabpils pilsētas 7. zinātniski pētniecisko darbu konkursa noslēguma pasākums, kurā darbu autori uzstājās ar darbu prezentācijām.

Zinātniski pētniecisko darbu konkursa mērķis ir rosināt Jēkabpils pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu izglītojamos veikt pētījumus par Jēkabpils pilsētu. Šogad izvērtēšanai tika pieteikti astoņi darbi dažādās jomās. Darbus izstrādājuši Jēkabpils 3.vidusskolas un Jēkabpils Valsts ģimnāzijas audzēkņi.

Konkursā dalītu 1.vietu ieguva Viktorija Fomina (Jēkabpils 3. vidusskola) par zinātniski pētniecisko darbu “Jēkabpils Mežaparks un tā nākotnes attīstības iespējas” un Beāte Dzene (Jēkabpils Valsts ģimnāzija) par zinātniski pētniecisko darbu “Radio 1 darbība Jēkabpilī 20 gadu pastāvēšanas laikā”.

Dalītu 2.vietu konkursā ieguva Nikola Ščadro (Jēkabpils Valsts ģimnāzija) par darbu “Jēkabpils galerija “Mans’s” Latvijas mākslas vides kontekstā”, un Ralfs Jankovskis (Jēkabpils Valsts ģimnāzija) par darbu “Mājdzīvnieku labturības noteikumu ievērošana Jēkabpilī”.

Dalītu 3.vietu Zinātniski pētniecisko darbu konkursā ieguva Elvijs Višņevskis (Jēkabpils Valsts ģimnāzija) par darbu “Pazemes ūdeņu iegūšana un izmantošana Jēkabpils pilsētas teritorijā” un Madara Lasmane (Jēkabpils 3.vidusskola) par darbu “Krustpils - Jēkabpils Daugavas tiltu vēsture un būvniecība”.

Pateicības par piedalīšanos konkursā ieguva Beāte Miltiņa (Jēkabpils 3. vidusskola) par darbu “Zīlānu tūrisma takas izveide” un Dinija Burda (Jēkabpils Valsts ģimnāzija) par darbu “Jēkabpils zonālā valsts arhīva darbība Latvijas arhīvu sistēmā”.


Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
sabiedrisko attiecību nodaļa 16.03.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom