Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Noslēgts līgums par Pasta un Ausekļa ielu rekonstrukciju (0)

13.martā Jēkabpils pilsētas pašvaldībā noslēgts līgums par Pasta un Ausekļa ielu rekonstrukciju. Projektā “Pasta ielas pārbūve Jēkabpilī” ietilpst arī Zaļās, Jēkaba, Akmeņu, Katoļu un Viestura ielu pārbūve.

Plānots rekonstruēt ielu brauktuves un ietves, lietus ūdens kanalizāciju, ūdensvadu, sadzīves kanalizāciju, siltumtrasi, kā arī ielu apgaismojumu. Projekta ietvaros plānots izbūvēt Jēkaba un Riekstu skvērus, kā arī uzstādīt strūklaku un vides dizaina objektu. Ausekļa ielā plānota braucamās daļas, ietvju un komunikāciju izbūve. 

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis uzsver: “Esmu priecīgs, ka izdevies noslēgt līgumu un ielu rekonstrukcija sāksies jau šajā pavasarī. Kā zinām, Pasta iela ir viena no Jēkabpils pilsētas centrālajām “dzīslām” – iela šķērso daļu vecpilsētas, diendienā šeit pārvietojas skolēni, liela daļa Jēkabpils iedzīvotāju dodas uz darbu, kā arī šeit atrodas vairāki uzņēmumi un potenciālās teritorijas jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai. Līdz šim bija problēmas ar ūdens novadi un nokrišņu gadījumā tika apgrūtināta satiksme, apšļakstīti cilvēki, kā arī nopietni bojātas ēku fasādes. Līdz ar to, mūsu interesēs ir sakārtot šīs ielas un piegulošo teritoriju, lai uzlabotu kā Jēkabpils iedzīvotāju ikdienas gaitas, tā arī veicinātu uzņēmējdarbības attīstību tieši šajā teritorijā. Jāsaka, ka iespēja rekonstruēt šīs ielas bijusi jau kādu laiku atpakaļ, bet šobrīd ir labākais brīdis, lai to darītu, jo liela daļa finansējuma ielu rekonstrukcijai tiks segta, pateicoties Eiropas Fondu līdzekļiem.”

Iepirkumā, ar viszemāko piedāvāto summu uzvarējis un projektu realizēs SIA “Ošukalns”. Kopējā iepirkuma summa sastāda 3,6 milj. EUR, ielu rekonstrukcija tiks finansēta no ERAF projekta “Jēkabpils Daugavas kreisā krasta degradēto teritoriju atjaunošana un publiskās infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībai”. Darbus plānots uzsākt šī gada pavasarī.

 

Informāciju sagatavoja 
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa 20.03.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom