Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     234
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Policijas ziņas: Aizdomās par filmu studijas apzagšanu aizturēti divi vīrieši; atgūta lielākā daļa no nozagtajām mantām (0)

Jau ziņots, ka pagājušonedēļ Rīgas centrā tika apzagta filmu studija. Veicot mērķtiecīgus izmeklēšanas pasākumus, Valsts policija ir noskaidrojusi aizdomās turētos un viņus aizturējusi. Kopumā piecu kratīšanu laikā ir atsavināta lielākā daļa no nozagtajām mantām, tostarp tehnika un dažādi filmu uzņemšanai paredzēti atribūti. Aizdomās turētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

19. martā rītā Valsts policija saņēma informāciju, ka ir apzagta filmu studija Rīgā, Krišjāņa Barona ielā. Skaidrojot notikušā apstākļus un iegūstot videonovērošanas kameru ierakstus, tika konstatēts, ka zādzība izdarīta neilgi pēc pulksten sešiem no rīta, un tajā iesaistīti divi vīrieši. Ļaundari bija iznesuši tehniku un plašu klāstu atribūtu, kas paredzēti filmu uzņemšanai.

Tās pašas dienas vakarā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Centra iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi aizturēja pirmo aizdomās turēto, kurš dzimis 1987. gadā.

Turpinot izmeklēt šo noziegumu, 22. martā policisti Rīgā aizturēja arī otru aizdomās turēto – 1983. gadā dzimušu vīrieti. Jāpiebilst, ka abi vīrieši jau iepriekš vairākas reizes sodīti par zādzībām, jaunākais no viņiem – tieši par zādzībām ar iekļūšanu.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka vīrieši iekļuvuši uzņēmuma telpās, ar lauzni izlaužot ārdurvis.

Kopumā piecu kratīšanu laikā atsavināta lielākā daļa no nozagtajām mantām – astoņi cietie diski, peldēšanas maska, zemūdens datora kontrole, veikborda aprīkojums, soma, elpošanas regulatora komplekts, hidrokostīms, giroskūteris, videokamera ar objektīvu, zemūdens brilles un spiediena mērītājs.

Likumsargi turpina strādāt, lai atgūtu arī pārējās nozagtās mantas – datoru, klaviatūru, monitoru un zibatmiņu.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Abiem aizdomās turētajiem vīriešiem ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Valsts policija izsaka pateicību iedzīvotājiem, kuri sniedza informāciju par aizdomās turētajām personām, tādējādi palīdzot izmeklēšanā.

 

 

Sagatavoja Gita Gžibovska
Valsts policijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas
vecākā speciāliste 26.03.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom