Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Vakanču gadatirgū potenciālās darba vietas atraduši vairāk kā 100 jēkabpilieši (0)

Lai veicinātu nodarbinātību un iedzīvotāju profesionālo pilnveidi Jēkabpilī un tuvākajā apkārtnē, Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Nodarbinātības Valsts aģentūru (NVA) 24.martā rīkoja jau trešo „Vakanču gadatirgu" Jēkabpilī.

“Vakanču gadatirgū” darba devēji no Jēkabpils un apkārtējiem novadiem tika aicināti piedāvāt brīvās vakances un prakses vietas savā uzņēmumā, savukārt, darba meklētājiem tika sniegta iespēja iepazīties ar pieejamām vakancēm pilsētā un tuvākajā reģionā. “Vakanču gadatirgus” apmeklētāji varēja iegūt informāciju par profesionālās pilnveides iespējām pilsētā.

Pateicoties “Vakanču gadatirgum” potenciālās darba vietas atraduši un uz darba pārrunām uzaicināti 106 darba meklētāji. Kopumā, pasākuma gaitā tika piedāvāti vairāki simti potenciālo vakanču, visplašāk tika pārstāvētas kokapstrādes, tirdzniecības, lauksaimniecības, būvniecības un ceļu būves nozares.

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis atzīst, ka šāds pasākums ir labs veids kā veicināt pilsētas iedzīvotāju labklājību, kā arī nodrošināt tiešu kontaktu ar darba devēju: “Pašvaldība ir ieinteresēta, lai bezdarba līmenis pilsētā mazinātos, līdz ar to, šis pasākums, ko organizē pašvaldība sadarbībā ar NVA, ir nozīmīgs kopējai pilsētas iedzīvotāju labklājības veicināšanai un darba iespēju sniegšanai. Protams, kā neatsverama ”Vakanču gadatirgus” pievienotā vērtībā ir iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus tieša kontakta veidā, ko nereti nav iespējams izdarīt vienkārši iesūtot CV un motivācijas vēstuli kādai vakancei. Kā arī, vēlos izteikt pateicību darba devējiem, kas nu jau trešo gadu ir aktīvi, atsaucas aicinājumam un piedāvā vakances. ”

Pasākuma gaitā NVA veica iedzīvotāju un darba devēju aptauju, anketas rezultāti apliecina, ka, gan pilsētas un apkārtējo reģionu iedzīvotāji, gan darba devēji šāda veida pasākumu uzskata par noderīgu un labprāt apmeklētu vēlreiz.


Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa 26.03.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom