Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Madonas ielā, Jēkabpilī, dega pērnā zāle 4 hektāru platībā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26.marta plkst. 6.30 līdz 27.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 15 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz trīs izsaukumiem, kur dzīvojamo ēku dūmvados dega sodrēji – izsaukumi saņemti uz Akmeņu ielu Jelgavā, Dobeles novada Auru pagastu un Engures novada Engures pagastu. Vēl ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumus uz Elektrības ielu Dobelē, kur dega divstāvu dzīvojamās mājas starpstāvu pārsegums 3m2 platībā un uz Vecumnieku novada Vecumnieku pagastu dega siena ruļļi 120m2 platībā.

Vakar Zemgalē saņemti astoņiizsaukumi uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu, kuros kopumā izdega vairāk nekā 8,2 hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies Madonas ielā Jēkabpilī, kur pērnā zāle dega 4 hektāru platībā un Iecavas novadā, kur kūla dega arī 4 hektāru platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 69 izsaukumus – 37uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 27.03.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom