Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     234
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Izglītība: Notiks skolēnu mācību uzņēmumu reģionālais gadatirgus “CITS BAZĀRS” (0)

Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement Latvija (JA Latvija) partnerskola Jēkabpils Agrobiznesa koledža aicina uz Skolēnu mācību uzņēmumu  reģionālo pasākumu (gadatirgu) Jēkabpilī “CITS BAZĀRS”, kas norisināsies 28.martā no plkst.14.00 līdz 18.00 tirdzniecības centrā “SĒLIJA”, Vienības ielā 7.

Skolēnu mācību uzņēmumu  reģionālajā pasākumā Jēkabpilī “CITS BAZĀRS”  piedalīsies 39 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi no Jēkabpils, Malnavas, Rīgas,  Gulbenes, Madonas, Viesītes, Kusas, Bērzaunes, Ogres skolām, kuri piedāvās savus oriģinālos izstrādājumus - kosmētiku, dažādus koka izstrādājumus, rotaslietas un aksesuārus un citus produktus. 

Pasākumā piedāvātos produktus varēs arī iegādāties.

Skolēnu mācību uzņēmumu  reģionālā pasākuma “CITS BAZĀRS”  ietvaros notiks jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana 5 nominācijās – Labākais stends, Labākā pārdošanas komanda, Videi draudzīgs produkts, Kvalitātes produkts, Labākā reklāma. SMU izvērtēšanu veiks pieredzējusi profesionāļu komanda, kurā būs pārstāvēta AS Swedbank, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Jēkabpils uzņēmēju biedrība un JA Latvija programmu absolvents-uzņēmējs.

 “Veidojot savu mācību uzņēmumu, skolēns apgūst ne tikai zināšanas par uzņēmējdarbību un pārdošanu, bet vēl virkni dzīvē nepieciešamu un noderīgu prasmju – prezentēšanas prasmi, spēju strādāt komandā, veiksmīgas saskarsmes un organizēšanas kompetences. Tā ir neatsverama pieredze jaunam cilvēkam jau skolas laikā - saprast un novērtēt, ko reāli nozīmē būt uzņēmējam. Tā pamazām veidojas jauna uzņēmēju paaudze, kas ar saviem uzņēmumiem sekmēs reģionu attīstību nākotnē,” vērtē SMU programmas organizators Latvijā – Junior Achievement Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

2016./2017. mācību gadā JA Latvija bija reģistrējusi 1000 SMU, kas ir labākais rādītājs JA Latvija pastāvēšanas laikā.

Reģionālo SMU Pavasara gadatirgu “CITS BAZĀRS” atbalsta AS Swedbank un SIA “Marno J” (TC  “Sēlija”).

Pasākuma organizatori aicina ikvienu apmeklēt gadatirgu, iedvesmoties no jauniešu veikuma un atbalstīt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

Skolēnu mācību uzņēmumu reģionālo gadatirgu Jēkabpilī rīko: Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

 

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils Agrobiznesa koledžas
skolotāja-konsultante 
Ingrīda Mārāne 27.03.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom