Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     237
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē aizvadīja mierīgu diennakti (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 3.aprīļa plkst. 6.30 līdz 4.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – divus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar ap plkst. 12.30 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Dārza ielu Bauskā, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji veica ceļa braucamās daļas sakārtošanu.

Vakar pēcpusdienā Jelgavas ugunsdzēsēji glābēji steidzās izsaukumā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, uz nedrošā dīķa ledus atrodas bērni. Ierodoties notikuma vietā, uz ledus bērni neatradās un ugunsdzēsēju glābēju palīdzība nebija nepieciešama.

VUGD aicina iedzīvotājus nedoties uz ledus, jo tas var būt bīstami un var apdraudēt cilvēka veselību un dzīvību! Aicinām vecākus ar bērniem pārrunāt drošības jautājumus, lai tie neriskētu ar savu veselību un dzīvību!

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 42 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļa 04.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom