Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     309
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sports: Cīņu šovs “Ringa Kareivji” ceturtajā gadā - grandiozāks kā līdz šim (0)

Jau ceturto gadu pēc kārtas aprīļa beigās norisināsies tradicionālais pavasara cīņu šovs “Ringa Kareivji”. Organizatori sola, ka šogad ir parūpējušies par īpašu pārsteigumu, lai pasākums noritētu vēl grandiozāks nekā līdz šim.

Pasākumā būs iespēja vērot 20 sportistu cīņu - kopā aptuveni desmit pāru cīņās - šogad titulētie sportisti tiek uzrunāti ne tikai no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, bet arī no Īrijas, Vācijas un Krievijas. Kā sarunā uzsver galvenais organizators Erlens Gadzāns: “Esam īpaši piedomājuši pie pasākuma programmas un vairākiem šova elementiem, lai sportistu cīņas būtu aizraujošas ne tikai rūdītiem sporta cīņu faniem, bet arī laba atpūta ģimenes lokā. Cīņu šovs veidots tā, lai cilvēki ne tikai varētu atnāk un priecāties par labiem sportistu sasniegumiem, bet arī gūt gandarījumu un labi pavadīt laiku”

Šogad pasākums notiks Krustpils novada sporta namā Spuņģēnos, kas atrodas tikai 3 km attālumā no Jēkabpils pilsētas Rīgas virzienā. Apmeklētājiem, kuriem nav sava transporta līdzekļas, tiks nodrošināts atsevišķs autobusa reiss.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties visās bilesuparadize.lv tirdzniecības vietās.

Aktuālajai informācijai par pasākumu iespējams sekot līdzi mājaslapā www.ringakareivji.lv vai facebook.com/RingaKareivji

Īpašu paldies par atbalstu vēlamies pateikt Krustpils novada domei, Latvijas boksa federācijai, boksa klubam IN-FIGHT, viesnīcai Daugavkrasti, XL Enerģijas dzērienam, būvfirmai “Jēkabpils PMK”, drukas un reklāmas studijai "Vērtīgs", higiena.lv,  SIA “Latgran”, Amerikāņu stila restorānam “Road Cafe”, klubam “Stacija”, Latvijas Mūzikas kanālam, Radio 1, laikrakstam “Ceturdiena” un ziņu portālam sportacentrs.com.

 

“Ringa Kareivji” pasākuma organizatori 09.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom