Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     234
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji saņēma 18 izsaukumus. Lielākie kūlas ugunsgrēki Iecavas novadā, Seces pagastā un Jēkabpils novadā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 11.aprīļa plkst. 6.30 līdz 12.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros J. Raiņa ielā Tukumā divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā, bet Atmodas ielā Jelgavā uz piecstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva balkona dega sadzīves mantas 1m2 platībā.

Vakar Zemgalē reģistrēti 12 kūlas ugunsgrēki, ar kopējo degšanas platību vairāk nekā 10,9 hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies Iecavas novadā, Jaunjelgavas novada Seces pagastā un Jēkabpils novadā, kur katrā no notikuma vietām pērnā zāle dega 3 hektāru platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 132 izsaukumus – 97 uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem, bet 19 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 12.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom