Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     268
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Veselība: Interaktīvas nodarbības "Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei" (0)

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” 13., 20.un 27.aprīlī no plkst.14.00 līdz 17.00 tiek organizētas interaktīvas nodarbības "Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei" Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā Rīgas ielā 212.

Pasākuma mērķis - organizēt Jēkabpils pilsētas pieaugušo iedzīvotāju dažāda vecuma grupām interaktīvas, izglītojošas un praktiskas nodarbības par veselīga uztura pamatprincipiem.

Interaktīvās nodarbības tiek organizētas kā 3 lekciju cikls:

1.lekcijā: uztura ABC, uztura grupas;

2.lekcijā: produktu sastāvs, iekļaujot iespēju praktiski salīdzināt dažādu produktu sastāvu;

3.lekcijā: veselīgo produktu grozs, praktiski padomi, kā izvēlēties veselīgos produktus, veidojot sabalansētu ēdienkarti, iekļaujot veselīgo produktu degustācijas.

27.aprīlī nodarbība notiks Veselības nedēļā “Jēkabpils vingro!”. Šajā nodarbībā tiks iekļauts pamata ikdienas vingrojumu kompleksa apguves pamatojums un metodika, dalībnieki tiks izglītoti par to, ka veselīgs uzturs, nekombinējot to ar citiem veselīga dzīvesveida paradumiem, tādiem kā, piemēram, fiziskās aktivitātes, nenodrošina pilnvērtīgus veselīga dzīvesveida paradumus.

Lektore Anda Radziņa, uztura speciāliste, fitnesa trenere ar 20 gadu pieredzi nodarbību par veselīgu uzturu un fizisko aktivitāšu vadīšanā.

Dalība ir bez maksas.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: aveseliba@inbox.lv, tālr. 29467859.

 

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

 

Informāciju sagatavoja
Žanete Tiltiņa,
Veselības veicināšanas koordinētāja
Jēkabpils pilsētas pašvaldībā

  12.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom