Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     237
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ābeļu pagastā, kur dega pērnā zāle un koku jaunaudze, Aknīstē no garāžas bedres izcelts tajā iekritis cilvēks (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 12.aprīļa plkst. 6.30 līdz 13.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 34 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 23.34 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novada Zentenes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg divstāvu dzīvojamā māja 120m2 platībā un saimniecības šķūņi 200m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas kaimiņi evakuēja vienu cilvēku. Plkst. 7.28 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 17.08 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Kokneses novada Kokneses pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg vienstāvu koka dzīvojamā mājā 64m2 platībā. Plkst. 19.40 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 22.03 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu Celtnieku ielu Jelgavā, kur vienstāvu dzīvojamā mājā apkures katlā noticis sprādziens. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka cilvēkiem apdraudējuma nav un tie evakuējās pirms VUGD ierašanās. Apkures katls telpā radīja tvaiku un tika izvēdinātas telpas. Plkst. 22.33 darbi tika pabeigti.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Veselības ielā Jelgavā dega dārza māja 20m2 platībā.

Vakar Zemgalē reģistrēti 25 kūlas ugunsgrēki, ar kopējo degšanas platību vairāk nekā 12 hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies:

  • 5 hektāri – Garozas ielā Jelgavā;
  • 2,5 hektāri – Ozolnieku novada Cenu pagastā;
  • 2 hektāri – Tukuma novada Jaunsātu pagastā;
  • 1,5 hektāri – Jēkabpils novada Ābeļu pagastā, kur dega pērnā zāle un koku jaunaudze.

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Krasta ielā Aknīstē no garāžas bedres izcēla tajā iekritušu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 172 izsaukumus – 140 uz ugunsgrēku dzēšanu, 22 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 13.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom