Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     249
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar ugunsgrēkā Jēkabpilī cieta cilvēks (0)

 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16.aprīļa plkst. 6.30 līdz 17.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu,vienuuz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Plkst. 16.06 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Bebru ielu Jēkabpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies garāžā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka garāžā deg sadzīves mantas un garāžas griesti 10m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās saviem spēkiem no garāžas evakuējās divi cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 16.49 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Jelgavas novada Kalnciema pagastā dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 0,01m2 platībā, bet Jelgavas novada Zaļenieku pagastā elektrības stabā gruzdēja vadi 0,01m2 platībā.

Vakar Zemgalē reģistrēti 11 kūlas ugunsgrēki, kuros izdega 2800m2 pērnās zāles. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies Ozolnieku novada Cenu pagastā, Kokneses novada Kokneses pagastā un Kalna Ziedos Aizkrauklē, kur katrā no notikuma vietām pērnā zāle dega 500m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 105 izsaukumus – 55uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet 23 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 17.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom