Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

“Jēkabpils junioriem” – sudrabs Nacionālajā līgā 2

Arī otrajā Nacionālās līgas 2 finālspēlē pārāki izrādījās Rīgas Volejbola skolas jaunie volejbolisti, kas savā laukumā ar 3:1 (21, -14, 26, 16) uzvarēja Jēkabpils juniorus, sērijā svinot panākumu ar 2-0.
Pēc samērā negaidītās Rīgas Volejbola skolas volejbolistu piecu setu uzvaras viesos, sestdien viņiem derēja panākums ar jebkādu rezultātu, lai piemērītu čempionu medaļas un virs galvas celtu uzvarētāju kausu. RVS sporta zālē Jēkabpils juniori ar 1:3 (-21, 14, -26, -16) atzina mājinieku pārākumu, ļaujot RVS kļūt par 2017./2018. gada Nacionālās līgas 2 čempioniem.

 

Jēkabpils komandai – 6.vieta “Stirnu buka” Tērvetes posmā

Sestdien, 14. aprīlī, ainaviskais taku skriešanas seriāls “Stirnu buks” ieskandināja sacensību 5.sezonu ar pasakainu skrējienu maratonu Latvijas valsts mežu Tērvetes dabas parkā. Jēkabpils komanda “Lūša pēdās” pirmajā “Stirnu buka” posmā komandu kopvērtējumā izcīnīja augsto 6.vietu. Šo rezultātu palīdzēja kaldināt komandas dalībnieki – Anatolijs Macuks un Aivars Bondars, kuri veica lūša distanci (28,6km), Jevgēnijs Turkins un Ērika Urtāne, kuri veica stirnu buka distanci (22,5 km) un Markus Urtāns un Inese Macuka, kuri veica zaķa distanci (10,7km). “Lūša pēdās” komandā startēja arī Ruta Šķipare, Jurģis Urtāns., Donats Urtāns. Anatolijs Macuks lūša distancē individuālajā vērtējumā izcīnīja 1.vietu! Jēkabpils pilsētu “Stirnu bukā” pārstāvēja arī Igors Mihaļevs (zaķa distance). Nākošais “Stirnu buka” posms norisināsies 5.maijā Zilajos kalnos.

 

Jēkabpilī uzsāk Latvijas atklāto čempionātu futbolā veterāniem

Ar pirmā posma spēlēm 14. aprīlī Jēkabpils Valts ģimnāzijas laukumā tika uzsākta jaunā Latvijas atklātā veterānu futbola čempionāta sezona. Turnīru atklās Georga Šlezina piemiņas turnīrs.Latvijas atklātā veterānu čempionāta 2018. gada sezonas posmi norisināsies no aprīļa līdz oktobrim Latvijas pilsētu stadionos. Turnīrā piedalās spēlētāji, kuri dzimuši ne vēlāk kā 1978. gadā. Šādu turnīru sēriju veterāniem Latvijas Futbola federācija (LFF) organizē ceturto gadu pēc kārtas. Pirmajā posmā Jēkabpils komanda savā apakšgrupā aizvadīja šādas spēles: pret Carnikavu ar 0:0, pret Jonišķiem ar 1:0 (vārtu guvējs P.Krastiņš), pret Sportima ar 1:0 (vārtu guvējs A.Markovs) un pret Rēzekni, piedzīvojot zaudējumu ar 0:1. Tādējādi savā apakšgrupā izcīnot 3.vietu. Spēlē par 5.vietu pret komandu “Viesulis” jēkabpilieši uzvarēja ar rezultātu 2:1 (vārtus guva I.Šleseris un M.Pujāts), tādējādi ierindojoties 5.vietā 9 komandu konkurencē.

 

Volejbols

2.Latvijas senioru volejbola čempionātā Jēkabpils komanda aizvadīja noslēdzošo 4.posmu, kas notika Jelgavā.
Pirmajā spēlē jēkabpilieši ar 2:1 pārspēja Tukuma novadu, pēc tam ar 0:2 nācās piekāpties Vecumniekiem un noslēdzošajā spēlē ar 2:1 uzvarēja 3.vietas ieguvējus - Valkas komandu. Savā debijas sezonā jēkabpilieši kopvērtējumā izcīnīja 4.vietu. Komandā spēlēja Aigars Ločmelis, Armīns Zirģelis, Dzintars Cvilikovskis, Raimonds Adamovičs, Valērijs Ščerbickis, Jurijs Naumovs, Ilmārs Vjakse, Vladislavs Laba, Ivars Porietis un Jānis Sils. Paralēli komanda startēja arī Aizkraukles novada atklātajā čempionātā volejbolā, kur savu dalību bija pieteikušas 8 komandas. Savā apakšgrupā Jēkabpils volejbolisti pārliecinoši pārspēja Kokneses SS, Sēreni un Neretu, izcīnot grupā 1.vietu. Pusfinālā jēkabpilieši mērojās spēkiem ar Vecumniekiem un ar 2:0 uzvarēja, bet finālā atkārtoti tikās ar Kokneses SS un sīvā cīņā nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:2 (23:25; 22:25).

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste 17.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom