Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Jēkabpilī dega saimniecības ēka, elektrolīnijas balsts un atkritumi (0)

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 21.aprīļa plkst. 6.30 līdz 23.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 62 izsaukumus – 49 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Brīvdienās Zemgalē reģistrēti 39 kūlas ugunsgrēki, ar kopējo degšanas platību vairāk nekā 12 hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies:

  • 3 hektāri – Pārupes ielā Tukumā;
  • 2 hektāri – Skrīveru novada Krūkļos.       

          Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Lielajā ielā Jelgavā dega atkritumi 1m2 platībā, Andreja Pormaļa ielā Jēkabpilī dega atkritumi 5m2 platībā, Dzelzceļa ielā Jēkabpilī dega vienstāvu saimniecības ēka un elektrolīnijas balsts 102m2 platībā, Kalna ielā Jaunjelgavā dega divstāvu dzīvojamās mājas apkures telpas koka konstrukcijas 1m2 platībā, Bērzes ielā Dobelē dega šķūnis 10m2 platībā, Bauskas novada Ceraukstes pagastā dega trīs kopā stāvoši šķūņi 70m2 platībā, Uzvaras ielā Jelgavā dega atkritumi 40m2 platībā, bet Jelgavas novada Valgundes pagastā dega šķūnis 50m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, sestdien Spīdolas ielā Aizkrauklē ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja cilvēku, kura kāja bija iestrēgusi radiatora konstrukcijā, Kokneses novada Kokneses pagastā cilvēkam no uzpampuša pirksta noņēma gredzenu, bet svētdien Māras ielā Jelgavā atbrīvoja liftā iestrēgušu cilvēku.

Sestdien ap plkst. 8.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Lestenes pagastu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes. Savukārt svētdien ap plkst. 16.00 Bauskas novada Ceraukstes pagastā ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu, pēc smagās automašīnas degvielas tvertnes noplūdes.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 300 izsaukumus – 226 uz ugunsgrēku dzēšanu, 48 uz glābšanas darbiem, bet 26 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 23.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom