Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Jēkabpils reģionālajā slimnīcā iecelta jauna valde (0)

19. aprīlī, Jēkabpils domes priekšsēdētājs, pašvaldības uzņēmuma – SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” kapitāldaļu turētājs – Raivis Ragainis iecēlis amatos jauno SIA “Jēkabpils reģionālās slimnīca” valdi trīs locekļu sastāvā – valdes priekšsēdētājs turpmāk būs Gvido Liepiņš, bet valdes locekļi Andrejs Miļčevskis un Inna Budovska.

Jau ziņots, ka Jēkabpils pilsētas pašvaldība martā izsludināja konkursu uz slimnīcas valdes locekļu amatiem, saņemot septiņus pretendentu pieteikumus. Vērtēšanas komisija tās priekšsēdētāja Raivja Ragaiņa vadībā izvērtēja visus pieteikumus, atbilstoši konkursa prasībām, un visi pretendenti tika uzaicināti uz intervijām. Komisijas sastāvā bez tās vadītāja, Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja, bija arī pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki Līga Kļaviņa un Andris Rutko, kā arī pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis un personāldaļas vadītāja Jolanta Liepiņa, bet vadošais komisijas konsultants bija Latvijas Slimnīcu biedrību valdes priekšsēdētājs Jevgēņijs Kalējs.

Vērtēšanas komisija pieņēma lēmumu rekomendēt pašvaldības kapitāldaļu turētāja pārstāvim iecelt SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” valdē sekojošus pretendentus: valdes priekšsēdētāja amatā Gvido Liepiņu, valdes locekļa (galvenais ārsts) amatā Andreju Miļčevski un valdes locekles amatā Innu Budovsku.

“Pilsētas vadība, un es tajā skaitā, jau vairākkārt esam uzsvēruši, ka Jēkabpils reģionālā slimnīca ir viena no nozīmīgākajām pilsētas kapitālsabiedrībām. Un tieši tāpēc mēs ar vislielāko nopietnību vērtējām potenciālos valdes locekļus konkursā, kurā kā vadošo ekspertu – konsultantu piesaistījām arī Latvijas Slimnīcu biedrības valdes priekšsēdētāju Jevgēņiju Kalēju. Tas tika darīts vispirms jau tādēļ, lai izslēgtu jebkādu, kā tagad moderni saka, “aizdomu ēnu” par konkursa negodīgu norisi,” akcentēja Raivis Ragainis. “Domāju, ka esam vispusīgi izvērtējuši visus kandidātus un pieņēmuši, mūsuprāt, ļoti labu, uz slimnīcas nākotni vērstu lēmumu,” uzskata pilsētas domes priekšsēdētājs.

Jaunais Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētājs Gvido Liepiņš ir augsta līmeņa menedžeris, kura uzdevums būs nodrošināt stabilu un plānveidīgu slimnīcas attīstību, tostarp – arī slimnīcas finanšu rādītāju nodrošināšanu un pakalpojumu jomas attīstību. Gvido Liepiņš līdz šim bijis apdrošināšanas akciju sabiedrības “Balta” Jēkabpils reģionālās filiāles vadītājs, nodrošinot kompānijas darbību Jēkabpils, Līvānu un Preiļu reģionos. “Mana līdzšinējā darba pieredze saistīta ar uzņēmumu attīstības un darbības stratēģiju plānošanu un īstenošanu, pārmaiņu vadību, uzņēmumu administratīvo un finanšu vadību, kā arī klientu apkalpošanas pilnveidošanu, tādēļ šī pieredze ir ļoti būtiska arī slimnīcas nākotnei. Esmu pārliecināts, ka tikai strādājot komandā un sadarbojoties var sasniegt lieliskus rezultātus,” norāda jaunais slimnīcas valdes priekšsēdētājs.

Valdes loceklis (galvenais ārsts) Andrejs Miļčevskis ir ķirurgs, praktizējis Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, līdz šim brīdim bijis AS “Veselības centru apvienība” ķirurģijas nodaļas vadītājs. Viņam labi pazīstama arī reģionālo slimnīcu specifika, jo strādājis Gulbenes un Rēzeknes slimnīcās. Andrejam Miļčevskim nav sveša arī Jēkabpils – rezidentūras laikā strādājis Jēkabpils reģionālajā slimnīcā kā ķirurgs – rezidents. “Manas aktivitātes būs vērstas uz veselības aprūpes sniegto pakalpojumu efektivitātes pilnveidošanu, modernizēšanu un optimizēšanu, ieviešot jaunākās medicīniskās tehnoloģijas un piesaistot kvalificētus speciālistus,” uz savām prioritātēm norādījis Andrejs Miļčevskis.

Valdes locekle Inna Budovska ir absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Veselības vadības maģistra programmu, iegūstot plašas zināšanas veselības iestāžu vadībā un veselības pakalpojumu ieviešanā veselības aizsardzības iestādēs, kā arī ieguvusi bakalaura grādu ekonomikā un starptautiskajās attiecībās Saseksas universitātē Lielbritānijā, kas ļaus viņai plašāk paraudzīties uz slimnīcas attīstību gan reģionālā, gan valsts un starptautiskā mērogā. “Jēkabpils slimnīcai ir jāsakārto prioritātes, un, balstoties uz tām, valdei jāpieņem stratēģiski attīstības lēmumi. Arī es esmu pārliecināta, ka slimnīcas valde ir vienota komanda, kas pieņem lēmumus un ir vienota to realizācijā,” uzskata Inna Budovska.

“Esam iezīmējuši Jēkabpils reģionālajai slimnīcai jauna ceļa sākumu,” norāda Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis, “mūsu izvēle ir izdarīta, tagad jādod iespēja jaunajai valdei realizēt savu redzējumu par slimnīcas attīstību.” Jaunā valde Jēkabpils reģionālajā slimnīcā darbu sāks 1. maijā, bet jau 25. aprīlī jaunā valde tiksies ar slimnīcas kolektīvu, arodbiedrību un domes vadību.

 

Informāciju sagatavoja
Jēkabpils pilsētas
pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa 23.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom