Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     324
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Kultūra: Kreicburgas Ziķeri piedalījušies tautas mūzikas festivālā Birštonā (0)

Jēkabpils Tautas nama kapela “Kreicburgas ziķeri” piedalījās 9.Starptautiskajā tautas mūzikas festivālā “Griežk, lietuvi”, kas notika šī gada 6. un 7. aprīlī Lietuvā, Birštonas pilsētas kultūras centrā.

Tas ir ļoti populārs un nozīmīgs festivāls, kurā muzicē daudzas kapelas un tautas mūzikas ansambļi ne tikai no Lietuvas, bet arī no citām valstīm. Lietuvā tautas mūzikas ansambļu un kapelu popularitāte ir liela, arī šajā festivālā uzstājās vairākas kapelas no Lietuvas pilsētām - Marijampoles rajona kapela “Sūduva”, Kauņas Aleksandra Stulginska unversitātes kapela “Ūkininkas.” un citas.

Festivālā kapela “Kreicburgas ziķeri” jau piedalījās trešo reizi un ir jau ieguvuši lielu klausītāju un mūzikas speciālistu atzinību. Festivāla organizators ir Birštonas kultūras centra kapelas “Lendrūnas” vadītājs Aļgimntas Jazbutis. Festivāls “Griežk, lietuvi” pierāda to, ka tautas mūzika ir dzīva un vajadzīga, izpildītāji ir augstā profesionālā līmenī. Katrai kapelai ir savs muzicēšanas stils un unikāla izpildījuma maniere. Un tas ir mūsu Baltu tautu kopējais uzdevums Lietuvas un Latvijas tautas mūzikas tradīciju saglabāšana nākotnē.

Informāciju sagatavoja
Aigars Godiņš 23.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom