Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas







             Šodien:     268
             Vakar:      683
            


twitter



LouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sports: 1.maijā Mežaparkā norisināsies izturības skrējiens un velobrauciens (0)

Aicinām 1.maiju, kā ik gadu, pavadīt sportiskās aktivitātēs Jēkabpils Mežaparkā!

Lai popularizētu velobraukšanu un noskaidrotu spēcīgos un izturīgākos sportistus, Sporta klubs “Mustangs” sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību 1.maijā Jēkabpils Mežaparkā rīko veselības veicināšanas pasākumu “Velobrauciens “Pa lūša pēdām””.

Dalībnieku pulcēšanās velobraucienam – pie Mežaparka meža namiņa plkst.12:00, bet sacensību starts tiks dots plkst.13:00.  Sacensības ir individuālas un tajās piedalās jebkurš interesents, kurš ir pārliecināts par savu fizisko rūdījumu, izturību un veselības atbilstību distancei.Velokrosa distances garums ir 7 km un 14km, un tā sastāvēs no 5 šķēršļiem – 7 km distancē un 10 šķēršļiem  - 14 km distancē.

Sacensību iepriekšējie pieteikumi jāpiesaka līdz 30. aprīlim pa e-pastu mustangs.jekabpils@gmail.comvai pa tālr. 26165834. Rakstiski pieteikumi jāiesniedz sacensību dienā no plkst. 12.00 līdz 12:45. Sīkāka informācija – sacensību nolikumā. Sacensību rezultāti tiks publicēti saitē: www.jekabpilssc.lv un www.mustangs-sk.lv, 1. maijā plkst. 19.00.

Dalība pasākumā - bez maksas, projekts tiek finansēts no Eiropas sociālā fonda līdzekļiem un valsts budžeta  līdzekļiem. Velobrauciens “Pa lūša pēdām” norisinās projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros.

Savukārt 1.maijā plkst.16:00 starts tiks dots sporta kluba “Mustangs” izturības skrējienam “Pa lūša pēdām”, kas reizē būs arī Jēkabpils sporta centra balvas 3.posms.

Dalībnieku pulcēšanās – pie meža namiņa. Sacensības ir individuālas un tajās piedalās jebkurš interesents, kurš ir pārliecināts par savu fiziskorūdījumu, izturību un veselības atbilstību distancei. Izturības skrējiena distances garums ir aptuveni 7 km, kurā piedalās vairāku vecuma grupu dalībnieki un tā sastāv no 10 šķēršļiem, savukārt „SV12” grupas dalībniekiem distances garums ir 2,20 km un tajā jāpārvar 5 šķēršļi. Šķēršļu varianti un secība tiks paziņota sacensību dienā.

Sacensību iepriekšējie pieteikumi jāpiesaka līdz 30. aprīlim pa e-pastu fitnessvfs@gmail.com vai patālr. 27034393. Rakstiski pieteikumi jāiesniedz sacensību dienā līdz plkst. 15.30.Dalībnieku rezultāti tiek iekļauti ,,Jēkabpils sporta centra balva 2018’’ kopvērtējumā. Sacensību rezultāti tiks publicēti saitē: www.jekabpilssc.lv un www.mustangs-sk.lv1. maijā plkst. 19.00. Sacensību dalības maksa iepriekš piesakoties - EUR 5.00 un sacensību dienā EUR 8.00 no dalībnieka. SV12 grupā dalība ir bez maksas.

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
sabiedrisko attiecību speciāliste



 23.04.2018



Komentārs








Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom