Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Jēkabpilī: Bibliotēku nedēļa. LEKCIJA – DISKUSIJA “Veselā garā – vesela miesa” un TIKŠANĀS ar Anitru Toomu (0)

24. aprīlī plkst. 14.00 Bibliotēku nedēļas ietvaros Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē aicinām uz lekciju – diskusiju “Veselā garā – vesela miesa” un tikšanos ar žurnāla “Vides Vēstis” redaktori, zaļo žurnālisti Anitru Toomu.

Pazīstamā žurnāliste, izdevuma “Vides Vēstis” galvenā redaktore un viena no Latvijas Radio raidījuma “Zaļais vilnis” veidotājām Anitra Tooma ir zaļā dzīvesveida piekritēja, savulaik apguvusi dārznieces – agronomes amatu Bulduru lauksaimniecības tehnikumā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē studējusi mežsaimniecību. Anitra Tooma regulāri piedalās dažādos ar vides aizsardzību saistītos pasākumos, sarakstījusi grāmatu “Zaļais dzīvesveids”.

Tiekoties ar klausītājiem, Anitra Tooma stāsta par veselīgu dzīvesveidu, aicina  aizdomāties par to, ko ēdam un ko velkam mugurā, ar ko tīrām māju un ko smērējam  uz sejas, jo katra cilvēka izvēle un rīcība ietekmē ne tikai  pašu veselību, bet situāciju uz Zemes kopumā. Lekcijā uzzināsiet, kā vides piesārņojums ietekmē cilvēku un dabas veselību. Pseidoestrogēni, mikroplastmasa, pesticīdi u.c. maitā gan lietotāju, gan to ražotāju veselību. Kā mazināt potenciālo piesārņojumu virtuvē, mājās, skapī, dārzā, pirkumos, stāsta Anitra Tooma, vides žurnāliste ar 20 gadu pieredzi.

Pasākumu aicinām apmeklēt visus, kas interesējas par veselīgu dzīvesveidu!

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem. 23.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom