Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar Jelgavā dzēsts kūlas ugunsgrēks 30 hektāru platībā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.aprīļaplkst. 6.30 līdz 24.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar Zemgalē reģistrēti deviņi kūlas ugunsgrēki, ar kopējo degšanas platību vairāk nekā 36 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Slokas ielā Jelgavā, kur pērnā zāle dega 30 hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz trīs izsaukumiem Jelgavā, kuros Dambja ielā dega vieglā automašīna 0,5m2 platībā, Uzvaras ielā dega zaru kaudze 130m2 platībā, bet Palīdzības ielā dega atkritumi 1m2 platībā.

Vakar Draudzības krastmalā Aizkrauklē no ūdenstilpes ugunsdzēsēji glābēji izcēla noslīkušu cilvēku un nodeva Valsts policijas darbiniekiem.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās uz trīs izsaukumiem, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu. Izsaukumi saņemti uz Iecavas novada Iecavas pagastu un divreiz uz Bauskas novada Ceraukstes pagastu.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 117 izsaukumus – 79 uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 24.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom