Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     264
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sports: Piedalies “Jēkabpils sporta centra balvas” 2.posmā - “Pusstundas peldējumā” (0)

Piektdien, 27.aprīlī, Citrus SPA peldbaseinā ar mērķi popularizēt peldēšanu iedzīvotāju vidū un veicināt vēlmi būt fiziski aktīviem, norisināsies 2018.gada Pusstundas peldējums.

Sacensību sākums – pl.18:00, iesildīšanās – no pl.17:30! Dalībnieki sacentīsies 12 dažādās vecuma grupās. Sacensību nolikums pieejams www.jekabpilssc.lv! Savu dalību “Pusstundas peldējumam” jāpiesaka sacensību dienā no 17:10- 17:30, pēc pulksten 17:30 pieteikumi netiks pieņemti!

Pusstundas peldējums būs “Jēkabpils sporta centra balvas 2018” otrais posms. Atgādinām, ka SC balvas izcīņa norisinās jau trešo gadu un tās mērķis ir popularizēt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Jēkabpils iedzīvotājiem, iepazīstināt iedzīvotājus ar dažādiem sporta veidiem un noskaidrot labākos un vispusīgākos sportistus Jēkabpilī. “Sporta centra balvas” izcīņa norisinās deviņos posmos. Sacensībās aicināti piedalīties visi, kuriem ir vēlēšanās pārbaudīt savas fiziskās spējas un labi pavadīt laiku patīkamā kompānijā.Visi dalībnieki, kas veikuši distanci atbilstošu sacensību nolikumā norādītajai sezonas vērtējuma grupai, saņem reitinga punktus. Kopvērtējumā tiek vērtēta 6 (sešu) labāko sacensību punktu summa. Vienādu punktu gadījumā augstāku vietu iegūst dalībnieks, kurš izcīnījis augstāku vietu orientēšanās čempionātā.

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Vindule,
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste 24.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom