Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsgrēkā Jelgavas novadā gāja bojā cilvēks. Salas pagastā dega pērnā zāle divu hektāru platībā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24.aprīļaplkst. 6.30 līdz 25.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar plkst. 9.52 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jelgavas novada Zaļenieku pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu koka dzīvojamā māja 90m2 platībā un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 15.15 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Salnas ielā Jelgavā dega pērnā zāle 300m2 platībā, Salas novada Salas pagastā pērnā zāle dega divu hektāru platībā, bet Tulpju ielā Tukumā divstāvu katlu mājā dega elektromotors un termo eļļa 3m2 platībā.

Vakar plkst. 14.22 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Elejas ielu Bauskā, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Palīdzot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem dzīvniekiem, vakar ugunsdzēsēji glābēji Auces novada Bēnes pagastā atbrīvoja elektrības vados sapinušos stārķi, bet Jāņa Čakstes ielā Dobelē no koka nocēla kaķi.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 63 izsaukumus – 30 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 25.04.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom