Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē dzēsa četrus kūlas ugunsgrēkus (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 7.maija plkst. 6.30 līdz 8. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz četriem izsaukumiem, kuros dega pērnā zāle – Jelgavas novada Kalnciema pagastā pērnā zāle dega 1500m2 platībā, Skrīveru novadā dega 500m2 platībā, Aizkraukles novada Aizkraukles pagastā 3000m2 platībā, bet Kokneses novada Kokneses pagastā pērnā zāle dega 250m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, vakar Rīgas ielā Jelgavā ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja šķūņa jumta konstrukcijās iesprūdušu kaķi.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 69 izsaukumus – 40 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet 10no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Savukārt laika posmā no šī gada 3.maijaplkst. 6.30 līdz 7. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 40 izsaukumus – 21 uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Viesītes ielā Jēkabpilī piecstāvu dzīvojamās mājas ceturtā stāva dzīvoklī dega bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens 0,2m2 platībā, Rundāles novada Svitenes pagastā divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva tualetē dega siena 0,2m2 platībā, Kazarmu ielā Jēkabpilī neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 12m2 platībā, Ventas ielā Jēkabpilī dega vieglā automašīna 2m2 platībā, Dobeles novada Auru pagastā dega kravas automašīna 8m2 platībā, Rīgas ielā Jēkabpilī dega atkritumi 2m2 platībā, Ozolnieku novada Ozolnieku pagastā dega vieglā automašīna 2m2 platībā, Aspazijas ielā Jelgavā dega zaru kaudze 50m2 platībā, Jāņa Raiņa ielā Jēkabpilī neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 5m2 platībā, Vaivaru ielā Jelgavā dega dārza māja 16m2 platībā, bet Upes ielā Dobelē divstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā dega elektrības sadales skapis 0,01m2 platībā.

Brīvdienās Zemgalē reģistrēti 11 kūlas ugunsgrēki, ar kopējo degšanas platību vairāk nekā  septiņi hektāri. Platības ziņā lielākie kūlas ugunsgrēki bija izcēlušies ceturtdien Gaismas ielā Aizkrauklē, kur pērnā zāle dega divu hektāru platībā, bet svētdien Meiju ceļā Jelgavā pērnā zāle dega divu hektāru platībā.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz trīs ceļu satiksmes negadījumiem – Bērzu ceļā Jelgavā un Dobeles novada Krimūnu pagastā ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu, bet Aknīstes novada Aknīstes pagastā no avarējušās automašīnas ugunsdzēsēji glābēji izcēla cietušu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Ceturtdien ugunsdzēsēji glābēji Annas ielā Tukumā no elektrības staba nocēla kaķi, kurš bija sapinies elektrības staba vados.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 174 izsaukumus – 90 uz ugunsgrēku dzēšanu, 50 uz glābšanas darbiem, bet 34 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 08.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom