Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     237
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Māksla: Atklās Jēkabpils mākslas skolas audzēkņu un pedagogu darbu izstādi “Renesanse” (0)

Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē no 9. maija līdz 30. jūnijam būs skatāma Jēkabpils Mākslas skolas 25 gadu jubilejas izstāde “Renesanse”. Izstāde tapusi, domājot par dižo atdzimšanas laikmetu un cerot uz Latvijas un Jēkabpils kultūras dzīves atjaunotni.

2017./2018. mācību gadā Jēkabpils Mākslas skolas audzēkņi pastiprināti pievērsās Renesanses perioda mākslas dižo meistaru studijām, pētot tēlniecību, glezniecību, arhitektūru, grafiku, tērpus, mēbeles un ornamentus. Dažādu klašu skolēni veidoja, gleznoja, zīmēja, fotografēja, strādāja grafikas un datorgrafikas tehnikās, apgleznoja stiklu, izstrādājot nosacītas renesanses mākslinieku kopijas, veidojot rimeikus un mākslas darbu interpretācijas. Izstādē būs skatāma daļa no bērnu darbiem un arī daži skolotāju gleznojumi, kuros izmantoti Renesanses laika mākslas motīvi.

Izstādes atklāšana notiks 9. maijā plkst. 17.00. Tajā piedalīsies arī Arvīda Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas pasniedzēja Natālija Šimanauska ar stāstījumu – prezentāciju “Mūzika un glezniecība – māsas”, būs iespēja redzēt renesanses laika deju.


Ruta Štelmahere
Jēkabpils Mākslas skolas skolotāja,
bibliotekāre 08.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom