Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     264
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Māksla: Sandas Mālnieces gleznu izstāde “Iespaidu varā” (0)

No 10.maija līdz 30. jūnijam Krustpils pils Marmora zālē tiks eksponēta mākslinieces Sandas Mālnieces gleznu personālizstāde “Iespaidu varā”.

Latvijas simtgades svinības Krustpils pilī iesākām ar gleznu izstāžu cikla “Radīts pie Daugavas” atklāšanu. Pirmā no šī cikla gleznu izstādi “Logs ar Daugavu” apskatei piedāvāja māksliniece Ilze Griezāne, tai sekoja mākslinieces Mētras Štelmaheres izstāde “Klusums”.

10. maijā plkst. 18:00 norisināsies mākslinieces Sandas Mālnieces gleznu personālizstādes “Iespaidu varā” atklāšana. Ieeja atklāšanas pasākumā ir bezmaksas.

Sanda par izstādi teic tā: “Svarīgs aspekts ir apziņa, kas veidojas no sajūtām mūsu ķermenī. No vienas puses pasaule mums apkārt, no otras -  kā mēs to uztveram.  Mēs sastāvam no matērijas, kur noteiktā secībā un sarežģītības pakāpē veidojas kaut kas jauns. Kad jūties viens savos pārdzīvojumos, tie iespaidu varā pārtop noteiktos tēlos, mokot tevi tik ilgi, kamēr tiek ieslodzīti krāsu un laku slāņotos audeklos.”

Sanda Mālniece ir profesionāla māksliniece, augstāko izglītību ieguvusi Latvijas Mākslas Akadēmijā, studējusi Itālijā - Mākslas Akadēmijā Lečē.

Mākslas izstādēs piedalās no 1986. gada. Piedalījusies dažādās starptautiskās un Latvijas mēroga mākslinieku simpozijās, plenēros, izstādes.

Ieejas maksa izstādē “Iespaidu varā” ir 0.30 / 0.50 eiro.

Izstāžu ciklu “Radīts pie Daugavas” atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

 

Kate Riekstiņa,
Jēkabpils Vēstures muzeja
Komunikāciju nodaļas vadītāja 09.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom