Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     264
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Sabiedrība: Noskaidrots otrais Eirovīzijas fināla dalībvalstu desmitnieks (0)

10.maija vakarā Portugāles galvaspilsētā Lisabonā noritēja 63. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā par iekļūšanu finālā cīnījās Latvijas, Norvēģijas, Rumānijas, Serbijas, Sanmarino, Dānijas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Austrālijas, Gruzijas, Polijas, Maltas, Ungārijas, Zviedrijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Ukrainas pārstāvji. Apkopojot žūrijas un skatītāju balsojumu rezultātus, Latvija un tās pārstāve Laura Rizzotto dalībai finālā nekvalificējās.

Konkursa finālā, kas norisināsies sestdien, 12. maijā,piedalīsies desmit valstis no pirmā pusfināla– Austrija, Igaunija, Kipra, Lietuva, Izraēla, Čehija, Bulgārija, Albānija, Somija un Īrija, kā arī desmit valstis no otrā pusfināla – Serbija, Moldova, Ungārija, Ukraina, Zviedrija, Austrālija, Norvēģija, Dānija, Slovēnija un Nīderlande. Finālā startēs arī Portugāle, kā arī “lielā piecinieka” valstis – Francija, Vācija, Itālija, Spānija un Lielbritānija, kurām dalība finālā ir garantēta bez sacenšanās pusfinālā.

Latvijas dalībniece Laura Rizzotto pateicas visiem par izrādīto atbalstu. Latvijas delegācija turpinās sekot konkursa norisei un novēl veiksmīgu startu visiem fināla dalībniekiem.

 

Līga Andžāne
Projekta “Eirovīzijas dziesmu konkurss 2018”
komunikācijas speciāliste
 11.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom