Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Novados: Aicina piedalīties Jēkabpils novada 100 skaistāko vietu saraksta veidošanā (0)

Jēkabpils novada pašvaldība no pašvaldības izveidošanas pirmsākumiem – 2009. gada, ir rīkojusi Jēkabpils novada pagastu sakoptības skates. Katru gadu nominācijām ir izvirzīti vismaz 30 objekti. Tāpēc Latvijas simtgades gadā vēlamies veidot Jēkabpils novada sakoptāko, iemīļotāko un populārāko vietu sarakstu “Jēkabpils novada 100 sakoptākās vietas”.

Iedzīvotāji ir aicināti iesūtīt priekšlikumus objektu iekļaušanai sarakstā līdz 2018. gada 30. jūnijam, brīvā formā, pievienojot foto un īsu vietas/-u aprakstu, kāpēc tieši šī vieta pelnījusi nokļūt sarakstā, un vietas atrašanās vietas norādes. Priekšlikumus var iesniegt papīra formā pagastu pārvaldēs un novada administrācijā vai sūtīt elektroniski uz e-pastu novads@jekabpilsnovads.lv ar norādi “Jēkabpils novada 100 sakoptākās vietas”. Pieteikumā var norādīt vairākas vietas vienlaicīgi.

Komisija laika periodā no 2018. gada 12. jūlija līdz 20. jūlijam veiks objektu apsekošanu dabā un no iesūtītajiem priekšlikumiem izveidos “Jēkabpils novada 100 sakoptākās vietas” sarakstu un to publicēs novada mājas lapā.  No sarakstā ievietotajiem objektiem 10 tiks izvirzīti apbalvošanai Valsts svētkos.

Jēkabpils novada pašvaldība 11.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom