Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Sabiedrība: Labdarības akcijā “Pērc, ziedo, pabaro” aicina ziedot Latgales patversmju dzīvniekiem (0)

Tāpat kā visā Latvijā arī Latgalē šonedēļ sākas labdarības akcija Pērc, ziedo, pabaro, kuras laikā Rimi Latvia sadarbībā ar Mars Inc. aicina ziedot pārtiku vai aksesuārus tiem dzīvniekiem, kuri savu ikdienu pavada patversmēs. Lai Daugavpils, Rēzeknes un Jēkabpils patversmēs dzīvojošie dzīvnieki būtu paēduši mēneša garumā, četrkājainajiem draugiem nepieciešamas teju 2 tonnas barības.

“Ziedojumi patversmēm vienmēr ir svarīgi. Dzīvnieki ir dzīvas radības ar tādām pašām nepieciešamībām kā ikvienam - lai ir, ko ēst, lai ir, kur gulēt. Bet par visu vairāk – lai ir kāds, kurš apmīļo, draudzējas un izrāda rūpes. Atšķirībā no cilvēka, dzīvnieks nevar to visu pajautāt, bezpalīdzīgs savā dabā, tas var tikai paļauties uz cilvēku labsirdību. Daugavpils dzīvnieku patversme ir tikai pagaidu mājas, tomēr mēs, darbinieki, visiem spēkiem cenšamies tās padarīt dzīvniekiem pēc iespējams patīkamākas,” stāsta Daugavpils dzīvnieku patversmes pārstāve Oksana Bondere.

Dzīvnieku ceļš līdz patversmei ir dažāds – saimnieka nevēlēšanās uzņemties atbildību par mazajiem ķepaiņiem, dzīvnieciņa aizklīšana no mājām vai tā dzīve uz ielas jau kopš dzimšanas. Tomēr nemainīgi pastāv cerība, ka patversme ir tikai viens no dzīves posmiem pirms nokļūšanas pie mīlošas un gādīgas ģimenes. Četrkājaino draugu pārtika, dažādi aksesuāri vai spēļmantiņas lielākoties tiek nodrošinātas ar līdzcilvēku palīdzību un dzīvnieku uzturēšanai atvēlētie līdzekļi ir ierobežoti. Arī Rimi, atbalstot akciju, ziedos vienu tonnu privātās preču zīmes Nutribalance suņu un kaķu barību, lai pēc kampaņas beigām kopā ar pircēju ziedojumiem palīdzētu 20 dzīvnieku patversmēm visā Latvijā.

“Šī labdarības akcija ir lielisks veids, kā apvienot patīkamo ar lietderīgo. Veicot savus ikdienas pirkumus aicinām ziedot arī dažādus produktus, piemēram, barību, kaķu smiltis, ēšanas traukus vai aksesuārus, arī patversmē mītošajiem dzīvniekiem. Akcijas laikā ziedotos produktus būs iespējams atstāt Rimi un Supernetto veikalos izvietotās ziedojumu kastēs,” skaidro Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Labdarības akcija Pērc, ziedo, pabaro Latvijā notiek jau otro gadu, un tās mērķis irpalīdzēt Latvijas dzīvnieku patversmēm. Labdarības akcijai var ziedot Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā speciālajās ziedojumu kastēs. Tāpat šogad labdarības akcijas ietvaros dzīvnieku mīļi ir aicināti iesaistīties Triks pret kārumu izaicinājumā, sociālajos medijos daloties ar foto vai video, kur tavs mīlulis apmaiņā pret kādu triku iegūst kārumu. Izmantojot mirkļbirku #percziedopabaro, labdarības akcijā un izaicinājumā piedalīties aicini arī draugus, ģimeni un paziņas. Par katru foto ar šo mirkļbirku, akcijas partneris Mars Inc. patversmēm ziedos vienu 100g Whiskas mitro kaķu barību paciņu.

 

Dace Preisa
SIA Rimi Latvia
sabiedrisko attiecību vadītāja 11.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom