Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: „ Jēkabpils siltums” aicina klientus izmantot iespēju noslēgt vienošanos par piegādātās siltumenerģijas norēķināšanās kārtību (0)

Līdz 31.maijam SIA „Jēkabpils siltums” aicina klientus izmantot iespēju  noslēgt ar uzņēmumu vienošanos par piegādātās siltumenerģijas norēķināšanās kārtību.

Vienošanos var noslēgt SIA „JK Namu pārvalde” pārvaldīšanā esošo māju dzīvokļu iemītnieki. Vienošanās paredz, ka par 2018./2019. gada apkures sezonā piegādāto siltumenerģiju apkurei varēs maksāt avansa veidā no šī gada maija līdz nākamā gada aprīlim.

Šādu iespēju uzņēmums piedāvā jau vairākus gadus un daudzi klienti to arī izmanto. Jāņem vērā - lai vienošanos noslēgtu, uz līguma slēgšanas brīdi nedrīkst būt parādi par iepriekšējām sezonām.

Tāpat jābūt samaksātam rēķinam arī par aprīļa mēnesī saņemto siltumenerģiju. Līguma mēneša maksa, tāpat kā iepriekšējā apkures sezonā, ir EUR 0,85/m2(bez PVN).

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar SIA “Jēkabpils siltums”, kontakttālrunis - 65220714 (juriste). 11.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom