Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar ugunsgrēkā Tukuma novadā cieta cilvēks (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 14. maija plkst. 6.30 līdz 15. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma vienpadsmit izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.

Vakar plkst. 11.40 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies katlu mājā. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka deg katlu mājas jumts 220m2 platībā un tuvumā esošais skaidu novietošanas bunkurs 25m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 10 cilvēki, un evakuācijas laikā, veicot dzēšanas darbus ar pulvera ugunsdzēsības aparātu, cieta viens cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Plkst. 15.07 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Bērzu ielā Aizkrauklē konteinerā dega atkritumi 1m2 platībā, Dobeles šosejā Jelgavā dega zaru kaudze 10m2 platībā, bet Mātera ielā Jelgavā gruzdēja puķu dobe 0,5m2 platībā.

Vakar tika dzēsti arī divi kūlas ugunsgrēki – Ozolnieku novada Cenu pagastā pērnā zāle dega 1000m2 platībā, bet 6.līnijā Jelgavā kūla dega viena hektāra platībā kopā ar zaru kaudzi 40m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 90 izsaukumus – 48 uz ugunsgrēku dzēšanu, 26 uz glābšanas darbiem, bet 16 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 


Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 15.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom