Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     233
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsējiem glābējiem Zemgalē trīs izsaukumi (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 17. maija plkst. 6.30 līdz 18. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un divus – uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 15.00 tika saņemts izsaukums uz Dobeles novada Bērzes pagastu, kur vienstāvu dzīvojamā mājā dega skapis ar sadzīves mantām 2m2 platībā. Plkst. 16.16 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība vakar bija nepieciešama arī Ausmas ielā Dobelē, kur tika atbrīvots makšķerauklā sapinies putns. Savukārt Vecumnieku novada Bārbeles pagastā pēc ceļu satiksmes negadījuma tika atvienotas avarējušo automašīnu akumulatoru klemmes un  sakārtota ceļa braucamā daļa, ar absorbentu savācot izlijušo eļļu.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 41 izsaukumus – 23 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Savukārt laika posmā no šī gada 16. maija plkst. 6.30 līdz 17. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēka dzēšanu un trīs – uz glābšanas darbiem.

Tika dzēsti divi kūlas ugunsgrēki: Spīdolas ielā Aizkrauklē pērnā zāle dega 20m2 platībā, bet Dobeles novada Annenieku pagastā – 1000m2 platībā.

Ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kur Sudrabu Edžus ielā Jelgavā daudzstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī dega bez uzraudzības uz plīts atstāts un piededzis ēdiens, Zaļā ielā Bauskā sabiedriskā ēkā dega akumulatorā lādēšanas ierīce 0,5m2 platībā, bet Krustpils novada Kūku pagastā katlumājā, apkures katla uzpildīšanas sistēmā, dega skaidas 1m2 platībā.

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Iecavas novadā, lai sakārtotu ceļa braucamo daļu pēc ceļu satiksmes negadījuma. Savukārt Platones ielā Jelgavā no koka tika nocelts kaķis, kurš saviem spēkiem nespēja nokļūt lejā, un nodots saimniecei.

Visā Latvijā laika posmā no šī gada 16. maija plkst. 6.30 līdz 17. maija plkst. 6.30 VUGD saņēma 50 izsaukumus – 29 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 18.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom