Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     271
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Jēkabpilī: “Dārza svētkos” vasaras augu izpārdošana, tehnikas prezentācijas un ekskursijas uz dārzniecības siltumnīcām (0)

19. maijā jau devīto gadu SIA “Sedumi” aicina uz “Dārza svētkiem”. No plkst. 9:00 līdz 15:00 tirdzniecības centra “Sedumi” pagalmā (Brīvības ielā 301a, Jēkabpilī) stādaudzētavas piedāvās iegādāties augus un stādus par svētku cenām, kā arī apmeklētājiem būs iespējams iepazīties un iegādāties pasaulē pazīstamu un atzītu meža un dārza tehniku.

Ja dārzkopjiem un mazdārziņa īpašniekiem šis ir stādīšanas kulminācijas laiks, tad SIA “Sedumi” Dārzniecībā svētki iezīmē vasaras sezonas beigas, kad izpārdot vasaras augus un dot siltumnīcās vietu rudens un ziemas augu kultūrām.

“Sedumi” Dārzniecība izpārdos dažādas vasaras puķes, balkona augus un garšaugus, kā arī vairāk kā 20 šķirņu tomātu stādus. Kokaudzētava “Meža Rasas” piedāvās iegādāties dažādu lapu un skuju koku un krūmu stādus. SIA „Māras dārzs” tirgos rožu un zileņu stādus, IK “Madaras” – Sibīrijas īrisu un peoniju stādus,savukārt stādaudzētājs Jānis Daņiļevičs tirgos asteru stādus.

Pasākumā piedalīsies SIA “Krastmaļi sēklas” pārstāvji, kuri apmeklētājiem sniegs konsultācijas par mauriņu ierīkošanu un kopšanu, kā arī par zālāju sēklām un zālāju sēklu maisījumiem. Tāpat varēs iegādāties mēslošanas līdzekļus un hidrogēlus, ko piedāvās SIA “Landagro”.

Visas dienas garumā tiks demonstrēta pasaulē pazīstamu firmu dārza tehnika, piemēram, “STIHL” tehnika – krūmgrieži, motorzāģi, “VIKING” tehnika – zāles pļāvēji, dārza traktori un roboti, “FISKARS” stendā būs iespējams iepazīties ar dārza darba rīkiem un virtuves piederumiem, ko varēs iegādāties par izdevīgām cenām. Tiks prezentēti arī “MILWAUKEE” elektroinstrumenti un “BAHCO” rokas instrumenti. “MILWAUKEE” apmeklētājiem piedāvās piedalīties veiklības sacensībās. Tā ir unikāla iespēja klātienē tikties ar pasaulē pazīstamo dārza un meža tehnikas un instrumentu zīmolu pārstāvjiem, saņemt konsultācijas un ieteikumus, lai izvēlētos atbilstošāko darbarīku, ko ļoti novērtē arī “Sedumi” darbinieki.

Svētkos piedalīsies arī “Ražojam.lv” pārstāvji, kuri apmeklētājiem piedāvās izmēģināt un iegādāties jaunu dārza darbarīku – riteņkapli.

Jau tradicionāli “Dārza svētkos” piedalīties tiek aicināti arī mājražotāji. Šogad savus produktus apmeklētājiem iegādāties piedāvās “Ievas siers”, “Skrīveru saldumi”, SIA “Dona”, z/s “Jāņkalni” (sukādes, sulas, smūtiji), maizes cepēji no Jēkabpils un citi.

Plkst. 10:00 un 12:00 ikviens interesents tiek aicināts doties ekskursijā uz “Sedumi” Dārzniecības siltumnīcām. Ekskursijas laikā apmeklētāji tiks iepazīstināti ar dārzniecības ražošanas telpām, ražošanas procesu, aplūkos plašo ziedu sortimentu. Tāpat ekskursijas laikā varēs izbaudīt puķu krāsainību un dažādību, kas sastopama dārzniecības siltumnīcās.

„Dārza svētku” mērķis ir izglītot pircēju par dārzkopību un sniegt zināšanas par pareizu audzēšanas praksi, kā arī popularizēt vietējos augus un ražotājus. Svētku laikā ikviens apmeklētājs varēs konsultēties un iegūt noderīgus padomus no audzētājiem par stādu audzēšanu un kopšanu. “Sedumi” Dārzniecības darbiniekiem tie ir svētki, kad ir iespējams tikties ar pircēju un dalīties ar padomu par iegādātā auga audzēšanu.

 

*Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat, ka varat tikt fotografēts. Uzņemtās fotogrāfijas tiks publicētas SIA “Sedumi” mājaslapā un sociālo tīklu profilos, kā arī glabātas arhīvā.
 18.05.2018Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom